Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Otvorite Chat0

Camp Gate

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.
Admin
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Čet 24 Avg 2017 - 16:31
First topic message reminder :

Ovo je glavna kapija kampa.Svi koji ulaze u kamp moraju postovati ovde. Zidovi kampa su prirodno zasticeni otrovnim biljkama i stenovitim terenom.

Poslednji put izmenio Leonard van Volen dana Sub 13 Jan 2018 - 19:53, izmenio ukupno 6 puta

Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Ned 24 Dec 2017 - 3:02
Nakon rutinski uspesne misije, vratio se u kamp sa ucenicima. Nije bio umoran za promenu, vetar je i dalje probijao do kostiju ali nekako mu je u glavi bilo razmišljanje kako to nije ni bitno. Pozdravio se na kapiji sa timom i nestao u pravcu kampa.

Tog popodneva naoblacilo se i navecer pocela je padati ledena kisa. Prljavi putevi po kampu su poledili pa je sama kretnja kroz njega bila jedva moguca.

✦✦✦✦✦✦✦

Kin pasivne tehnike :

#card270 #card538 #card96

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnikahttps://www.youtube.com/channel/UC81dolZsMs_CUwP260tttDw

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Ned 24 Dec 2017 - 4:55
Raneki je koracao ka kapiji sa svoje misije. Vetar je bio malo manje hladan nego jutros, ali vreme je idalje bilo ocajno i hladno. Raneki je osetio veliku hladnocu i odlucio je da pozuri kuci.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sre 27 Dec 2017 - 16:12
(Dosao je ovde sav umoran od trcanja...nikog nije bilo,
pa je odlucio da ostane ovde dok se neko ne pojavi..)

"Nikog nema huh...Da li sam zakasnio? Ma ne nije moguce, ostacu ovde jos par minuta,
mislim da me Daruky ne bi zezala..."

(Legao je na zemlju i cekao da se neko pojavi...)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sre 27 Dec 2017 - 16:35
Nakon onog susreta sa Hisagijem na ulici, odlucio sam da cu ipak obaviti preostale obaveze za danas. Uputio sam se ka kapiji kampa.
Pesacio sam neko vreme dok na kraju nisam stigao do svog odredista.
Nikada ranije nisam izlazio van kampa. Za mene je ovo bio pravi dozivljaj. Jedva sam cekao da vidim koju misiju ce mi gospa Airin dati. Jos vise me je zanimalo ko ce biti sa mnom u timu.
Kada sam se priblizio kapiji ugledao sam poznato lice. Bio je to Hisagi koji je lezao na zemlji. Ocigledno je nekoga cekao.
Prisao sam mu polako i rekao mu...

Pozdrav Hisagi. Nisam ocekivao da cu tebe sresti ovde. I ti si na misiji takodje?

Smeskao sam se ocekivajuci odgovor. U sebi sam pomislio...

Mozda je on na istoj misiji kao i ja... Ali zasto bi on bio na ovoj misiji, kada vec ima svoj tim?...
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sre 27 Dec 2017 - 17:06
Hju stigla sam konacno.

Sva zadihana je prisla Hisagiju i Garosi.

Izvinite sto kasnim, malo sam umm... Zaboravila sam heheh...

Bilo ju je sramota. Ocekivala je ce je Hisagi sada kritikovati, a mozda cak i Garosa. Ali najgore joj je bilo da slusa kritike tetke Airin, koju je trazila, ali nje nije bilo.

A gde je tet... GOSPODJICA AIRIN?

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sre 27 Dec 2017 - 17:25
(Iznenada se stvorio Garosa, delovao je veoma uzbudjeno i spominjao je nekakvu misiju..)
"Misuju, o cemu ti?"

(Takodje se pojavila i Daruky, koja je kasnila..Hisagi je lezao sve vreme, mrzelo ga je
da ustane, gledao je nebo i posmatrao let malih, njemu dobro poznatih pticica..)

"Kazes Airin huh? To je ona zena koja vas je okupila na mostu zar ne? Kakve veze ona ima
sa nama, kakvu misiju spominjes Garosa i zasto si me uopste zvala Daruky, imas srece sto sam pronasao onaj papiric..."

(Postavljao je puno pitanja, nije znao sta se desava...Najvise ga je zbunilo to sto je
Daruky spominjala Airin...Nesto je bilo cudno kod te zene...)

Lv 1
Full body avatar :
Missing ninja
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sre 27 Dec 2017 - 17:48
To poslepodne, istog dana kada je bila u poseti Law-u, krenula je ka kapiji opuštenim hodom. Sunce je već počelo da greje, zima je bila pri kraju, mada se i dalje po stazi moglo naići na tragove snega. Na sebi je imala svoju klasičnu ninja opremu i prepoznatljivi sivi ogrtač. Kapuljača joj je bila na leđima. Ruke je držala ležerno u džepovima. Osmeh na njenom licu izgledao je krajnje bizarno, čime je podsećala na onu staru sebe pre nekoliko godina, kada je uz pomen njenog imena obično išla reč psiho. Kada se zanemare određeni, stvari su počele da se odvijaju baš kako treba, čak joj je i kraj zime godio. Nije bila neki ljubitelj hladnoće.

Kod kapije su je čekala tri mala genina. Tačnije dva mala i jedan veliki. Danas su trebali da idu na misiju, a pored Garose, njenog učenika, odlučila je da povede dva Law-ova. Daruky i Hisagi-a. Daruky je bila njena mala rođaka, a Hisagi, pa zapravo nije ni znala ko je taj mali. Kako je bila sve bliže kapiji, mogla je da ih uoči. Svi su već bili tu.

Pozdrav, momci... Daruky... Pozdravila ih je blago nagetom glavom ka napred i prošla pored njih kroz kapiju. Zastala je i okrenula se kako bi ih pogledala. Ako smo spremni, možemo odmah krenuti.

✳✳✳

kawatte shimatta kaerarenakatta
futatsu ga karamaru futari ga horobiru
kowaseru kowasenai kurueru kuruenai
anata wo kegasenai yo yureta
Lv 1
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sre 27 Dec 2017 - 18:32
Dobar dan.

Rekla je tiho. To je bilo sve sto je mogla da uputi Airin, smatrala je da nije kulturno da je kritikuje zbog kasnjenja, pogotovo sto je i ona sama kasnila.

Hisagi, samo nas prati i sve ce ti se objasniti usput.

Ovo je bila njena prva misija. Bila je vidno uzbudjena i znala je da ce i Hisagi biti. Krenula je za Airin, a zatim su i ostali. Kretali su se polako ka jednoj sumici izvan kampa, to je bilo krajnje odrediste desavanja njihove misije.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sre 27 Dec 2017 - 18:40
Hisagi je izgledao potpuno zbunjeno. Posmatrao me je zacudjeno, dok nije izustio svoje pitanje. Taman kada sam hteo da mu odgovorim, pojavila se Daruky.

Verovatno idu zajedno na misiju, povezao sam u glavi.

Kada me je Hisagi upitao ponovo na kakvu misiju mislim, odgovorio sam mu...

Ne znam ni ja. Zar vi ne idete na misiju sa vasim senseijem? Sada sam i ja zbunjen...

Tek posto sto sam to rekao, pojavila se gospa Airin. Prosla je pored nas i stala par koraka kasnije. Okrenula se i pozvala nas je da krenemo. U tom trenutku sam shvatio da cemo svi zajedno biti na istoj misiji. Za mene je to bilo prijatno iznenadjenje.

Dobar dan sensei, obratio sam se gospi Airin.

U tom trenutku sam pomislio...

Ova misija bi mogla biti zanimljiva...

Krenuli smo prema svom odredistu. Gospa Airin nam neko vreme nista nije govorila o misiji na koju smo krenuli.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Čet 28 Dec 2017 - 21:19
Nakon dugog puta opet se vracam u kamp.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Čet 28 Dec 2017 - 23:36
Trcao je toliko brzo da je vec osecao otpor vetra na svom licu, noge su mu postajale teske a dah sve kraci.
mislio je da ce se srusiti, rukama je sklanjao grane koje su mu se nalazile ispred lica dok je trcao prema vratima kampa.
Ubrzo se nasao na cistini a nedaleko od sebe je ugledao ulaz u Kamp pogledao je okolo ali nikoga nije video.

"Kakav docek" promrmljao je i prosao kroz vrata krenuvsi prema selu.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Pet 29 Dec 2017 - 18:45
Nakon jos jedne duge setnje vracam se u kamp.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sre 3 Jan 2018 - 23:17
Ispred njega se nalazila kapija kampa, zidine zaštićene otrovnim biljkama i stenovit teren su izazivale prijatan vertigo kod svakoga ko je tek došao i nije navikao na prizor.
Prošao je kroz vrata i krenuo u potragu za novom kućom.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Pet 5 Jan 2018 - 17:58
(Ryoichi je sin mizukage je i ima 10 goidna tek treba da polozi za Genina) Zz-zdravo ja sam Ryocihi *gleda cuvara u oci* sin sam Mizukagea Kagure *oce da ih omete i da utrci u kapiju*.Kako ste vi?
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Pet 5 Jan 2018 - 20:58
Xd
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Čet 11 Jan 2018 - 0:38
Ulazim u kamp,i posmatram predivnu prirodu kao i dobre ljude.Sunce sija,i stvarno je prelepo.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Čet 11 Jan 2018 - 17:31
(Faye ulazi u kamp lagano i opusteno....Razmislja koliko ce se zadrzavati u kampu...Usput se podrugljivo nasmesi strazaru u prolazu...)

Oh Shinrai,dolazim ti hehe...
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sub 13 Jan 2018 - 19:46
24. avgust 187. godine PK

Kao Uchiha mogao je proci cuvare u svom rodnom mestu, ali ovde pred kampom koji se nekada zakleo da ce unistiti stvari su se menjale. Jadna dva cuvara bila su na skrivenoj kapiji koja i nije toliko skrivena ako umes potraziti. Znao je kakva ce scena uslediti, ali nije video drugog nacina. Podigao je ruke sa maca i to uvis, skacuci sa nekog nasumicnog drveta udaljen od strazara oko 20 metara.

Bez vriske i skakanja. Molim vas. 

Prosiktao je izvadio skrol iz kaputa, potom otvorio i pokazao. Onda je tu napricao sve zivo, kako je tu pod nalogom Visokog sada i kako moli za prijem kod staresina kampa. Najezio se sav od pomisli da moli nekog Senju-a da ga primi, ali sebi je olaksavao govoreci kako je to sve za novac i lep provod kasnije.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sub 13 Jan 2018 - 19:52
Prvo sto mu je palo na pamet kada je cuo od coveka sa kapije dok je zavrsavao neke spise Visoki Sad je incident koji su on i Law izazvali pre godinu dana. Pobegli su glavom bez obzira ni ne shvatajuci moguce posledice svojih dela. Odmah je dao naredbu da se ninja sa kapije pozove u njegovu kancelariju i cuvari vec prepadnuti njegovim izgledom nakon naredbe malcice ustraseni krenuli su ka kapiji.

Podjite za mnom. 

Rekao je jedan od njih i pozvao Shikija u kamp.

✦✦✦✦✦✦✦

Kin pasivne tehnike :

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sub 13 Jan 2018 - 19:59
Cekao je odredjenu kolicinu vremena, al opet sto bi u Visokom Sadu rekli "Kako se nadala, dobro se udala", mogao je i gore proci. 

Odlicno. 

Rekao je tiho sebi u bradu dizajuci glavu u vis da pogleda isprepletano granje kroz koje se plitko probijalo avgustovsko Sunce. Po vrelom danu nije se najlepse osecao u crnom, a nije mogao pozuriti bogalje koji su ga vodili te se cutke isparavao i hodao za njima.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Ned 14 Jan 2018 - 0:21
Posle teskog jutarnjeg treninga i optrcavanja oko kampa, stigao sam cak do kapije i kada sam hteo da izadjem naglo sam ogladneo. Pa sam tako gladan i umoran isao do prvog ramen-shopa
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Ned 14 Jan 2018 - 16:11
Pre nego sto su ga sve Senju ninje mogle zaskociti i silovati po naredbi staresina ili ti pre nego sto je isteklo njegovih 24h uspeo je zavrsiti skoro sve i napustiti kamp. Sa uspesno odradjenim kampovima i poslovima koje je radio izmedju njih obradio je 80% svoje beleznice. Sada je sledio najcrnji deo. Imao je 2 meseca da pronadje ninje za koje niko nikad nije cuo. Znao je unapred da ih ne moze pronaci sve, ali da bi izdrzao pridike Sada morao je uraditi sto vise. Bez sna vise od jedan dan telo je pocelo da mu se umara, leluja putem i kosi se. Trazio je prvu dobru krcmu u kojoj bi mogao da se izvali i legne makar na cas. 

Sklopljenih ociju kroz senke jasenova, telo mu se gegalo negde ka daljini.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Pon 15 Jan 2018 - 22:06
Bez ogrtača, volje i svetlosti tog oktobarskog dana nekim necujnim tihim korakom sa katanom za pojasom i kisobranom u levoj ruci napustio je kamp. Telo mu bese krepko i puno neke snage, volje. Krenuo je na misiju, prvu posle njegovog proglasa za kagea. Nije da je imao neki "Aaaa, sada moras preziveti !" osecaj ali kakav god da je bio, bio je drugaciji nego pre.

Počeo je pevušiti nešto kako je peške u crnom niz blatnjavi put njegovo telo postalo sjena.  

✦✦✦✦✦✦✦

Kin pasivne tehnike :

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

taj Sre 17 Jan 2018 - 13:56
Trceci Han se polahko priblizavao kampu i vec je na horizontu mogao vidjeti ulaz.

Konacno sam ovdje.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

Danas u 14:43
(Dolazim isped kampa, pozdravljam cuvare koji se tu nalaze pitam ih za odobrenje da me puste unutra.
Čuvari se izmakose i pustise me unutra)

Hvala sto ste me pustili unutra

(natsu odlazi prema ulicama)
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Gate

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu