Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Chat

0

Darukyna Kuca

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Chunin

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub Dec 16, 2017 2:14 pm
First topic message reminder :

Njena porodica se proslavila u velikim borbama. Plemici koji bi dali zivot za svoje selo, nindze hrabrog srca. Uvek formalni, umereni u svemu i voljni da pomognu drugima. Njihova kuca, koju su ljudi smatrali za mini dvorac, lezala je na izlazu iz sela.

Uz gusto zbijenu sumu koja ih je okruzivala, mogli su da uzivaju u prirodi. Suma je bila simbol njihovog Senju klana i smatrali su je svojom zastitnom amajlijom, pa su se zato trudili da je prosire i zastite.

Cesto su se ovde odrzavali balovi i prijemi velikih ljudi i zvanicnika. Ljudi iz ove kuce su bili veoma gostoljubivi

Poslednji put izmenio Daruky Hikashi dana Uto Jan 02, 2018 9:18 pm, izmenio ukupno 2 puta

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub Jan 13, 2018 1:29 am
Boa se zamislila: bilo joj je veoma drago što Raneki misli tako, zato što je i ona sama shvatala da su je okolnosti naterale da bude zrelija. A on je to primetio. Boa nikada ranije nije čula od nekoga neku kritiku, a kamoli da to bude pohvala, tako da je bila veoma srećna, posebno jer ranije nije obraćala pažnju na mišljenje drugih. Sada bi je verovatno obradovalo ovakvo mišljenje bilo kog člana tima.Ipak, Raneki je poseban, zar ne? Boa se u trenutku oraspoložila kada ju je pitao da se prošetaju pored reke: zvučalo je kao dobra ideja, mnogo je htela to, samo nije htela da se to vidi. Zato je uprla pogled u njega i što mirnijim glasom rekla
Da, htela bih da prošetamo,taman da još malo pričamo o ovome
Oči su joj se calele dok je ovo govorila
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnikahttps://www.youtube.com/channel/UC81dolZsMs_CUwP260tttDw

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub Jan 13, 2018 2:15 am
Raneki je idalje bio nasmesen i krenuo je lagano ka reci zajednom sa njom. Vetar je poceo da lagano pirka i da mu mrsi kosu i on je samo nagnuo glavu. Prijao mu je taj vetar i ta trenutna tisina. Okrenuo se ka njoj i gledao ju je u oci.

Idemo.

Nakon ovih reci zaputio se ka reci.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub Jan 13, 2018 2:24 am
Boi se činilo da je Raneki umoran pa nije htela da ga smara sa nekim posebnim pitanjima. Samo je klimnula, stala pored njega i zaputila se ka reci.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub Jan 13, 2018 1:49 pm

Harukami je mnogo presao pjeske.Dosao je ispred vile Senju.

Sensei jesi li tu !!??

Dreknuo se Harukami,trebao mu je sensei da bi ga naucio nesto pre Chunin ispta.Harukami je dovoljno zreo i dovoljno je jak.Ali ipak od viska glava ne boli.Zeli biti siguran.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Sub Jan 13, 2018 2:37 pm

Nakon nekog vremena,Harukami odlazi,jer svata da se niko ne odaziva i da je sada prepousten sam sebi i svome treningu.

Nazlost Harukami izlazi iz posjeda vile senju i zapucuje se negdje da nadje nekoga za Trening
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 2:49 am
Stigla je kuci i izula se. Osmotrila je malo po kuci, da vidi da li su joj roditelji tu. Nikog nije bilo.

Dakle, sta zelite popiti?

Nasmejala se dok je posmatrala druzinu koja ulazi u kucu.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 2:52 am
Samo je usla za njom, ostali su isli iza nje.
-Ako imas jedno pivo, mnogo bi mi znacilo. Nisam uspela na kraju da popijem...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 2:55 am
Boa je ušla za njima ćutke, ništa nije tražila. Izula se i ostala da stoji pored prozora.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 2:57 am
Ušao je u kuću prateći Robin i čekao je da ih Daruky smesti.
Stojao je kraj Boe i nije rekao ništa s obzirom da ga je poslednji put ispalila kad joj se ljubazno javio.

Ali bio je učtiv i čekao je. ‚‚Čaša vode bi bila dovoljna, hvala lepo.'' nasmešio se

♠♠♠♠♠

Najsmešnija stvar oko ovog potpisa je činjenica da dok shvatiš da on u stvari ne govori ništa, previše je kasno da prestaneš čitati.

♠♠♠♠♠
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 3:04 am
U redu. Boa, zelis li i ti nesto?

Upitala ju je i uputila se po case. Doduse, bilo joj je cudno to sto Robin zeli pivo, a Takeshi samo casu vode.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 3:12 am
Nastavila je jos par trenutaka da gleda kroz prozor, zatim se okrenula ka Daruky.
Mogao bi neki caj, hvala.
Sve vreme je bila zamisljena i nekako odsutna. Pomislila je da bi caj mogao da je smiri i opusti malo.
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 3:19 am
Okej! Sta ste vi narode radili ovih dana?

Donela je Robin i Takeshiju ono sto su trazili i vratila se u kuhinju da skuva caj. Odlucila je da joj skuva caj od majcine dusice, ne bi li se malo umirila, posto je bila vidno uznemirena. Razne stvari su joj padale na pamet, a u vecinu je bio umesan njen brat.

✦✦✦✦✦
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 3:26 am
Prihvatio je čašu vode i popio naiskap jer je bio dehidrirao

‚‚Ništa posebno, zatvoren u svojoj biblioteci.. Čitao knjige. Zapravo počeo sam i da pišem svoju knjigu.'' nasmešio se pomalo nesigurno jer je i dalje stojao i čekao.

‚‚Inače hvala na pozivu u vaš dom, očekujem da ćete mi uzvratiti čast i posetiti me u mom domu sledećom prilikom.''

♠♠♠♠♠

Najsmešnija stvar oko ovog potpisa je činjenica da dok shvatiš da on u stvari ne govori ništa, previše je kasno da prestaneš čitati.

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 3:28 am
-Hvala za pivo. Ja sam resila da se vratim na treniranje. Dosta sam bila na... pa da kazem pauzi.
Niko od njih nije znao njenu pricu tako da je resila da ne komplikuje i taj period nazove prosto pauzom. Kad je dobila pivo, pomalo halapljivo je ispila nekoliko gutljaja. Zatim je nastavila.
-Sta ima kod tebe, Daruky? Kako idu odnosi sa bratom?
Dok je njega pominjala, iskosa je pogledala u Bou da vidi nema li kakve reakcije.
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 3:34 am
Osmehnula se i potvrdno klimnula glavom.

Zelis li jos vode, ili mozda nesto drugo?

Nakon pitanja koje joj je postavila Robin malo se zamislila. Nije videla brata neko vreme, kao ni Bou. Posto nije zelela da druge opterecuje svojim pretpostavkama i problemima, odlucila je da promeni temu.

Sve je okej. Treniras sa mojim bratom?

✦✦✦✦✦
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 3:56 am
‚‚Ne hvala. Super sam.'' odgovorio je na pitanje da li želi još nešto

‚‚Kako ste vi proveli zadnjih par dana?'' pitao je učtivo iako je očekivao da će sama po sebi reći.
Proučavao je njene reakcije i trudio se da opet ne pokvari raspoloženje jer mu je to bilo poslednje na umu.

‚‚A vi?'' okrenuo se i pogledao prema Robin

i dalje je stojao čekajući da mu daju dozvolu da sedne negde.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠

Poslednji izmenio Takeshi Shirai dana Pon Jan 15, 2018 4:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 4:02 am
-Slabo on ima vremena u poslednje vreme, iskreno ne znam cime je zauzet. Tu se okrenula ka Takeshijju. Kao sto vec rekoh, pokusavam da se vratim u formu u poslednjih nekoliko dana. Trenirala sam sa Harukamijem poslednji put.
Sad je malo iskosa pogledala na Takeshija, razmisljajuci da li ce odreagovati na Harukamijevo ime. Zatim se uozbiljila, Boa je i dalje cutala, sto joj je vratilo predjasnju zabrinutost. Resila je da nasamo poprica sa njom.
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 4:16 am
Njenih poslednjih par dana su bili vrlo dinamicni, otkrivsi da joj je postala begunac i da je ostavila dete, znala je da nista vise nije moglo da je potrese. Nije zelela da otkriva previse, pa je odlucila da slaze.

Vrlo lepo. A ti Takeshi? Nego, ako ti nije problem reci mi zasto si se onako ponasao prema Harukamiju.

✦✦✦✦✦
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 4:23 am
‚‚Nismo se ni upoznali a Sensei mi je rekao da je pokazivao revolt prema meni. Odbijao da bude sa mnom u timu. Govorio da sam ovakav i onakav. Kada smo se upoznali popreko me je gledao i bukvalno me je vređao samim prisustvom, kada sam rekao da mi se ne sviđa njegova faca i način na koji me gleda krenuo je da me napadne i ubije iako to nije fer borba jer je on mnogo uvežbaniji nindža tu se Sensei umešao i kaznio ga, nakon čega mi se on izvinio i molio me da mu oprostim, kada sam mu oprostio on je ponovo posle nekog vremena krenuo da me provocira i vređa. Nisam želeo probleme ali je on nastavljao i tako par puta. U mom kodeksu čast je iznad svega, u stanju sam da oprostim ali ne i ako me neko prevari više puta. Takve osobe smatram za... Ljige.''

smireno je rekao i pokušavao da što bolje objasni zašto je on jedini izuzetak od njegovog kodeksa.

‚‚Kada mi je uvredio porodicu tu sam već pukao. Možda nisam trebao onako da mu se obratim ali revolt postoji koji neću ni pokušati da opravdam. Samo želim da ljudi znaju da ono nisam ja. Zapravo ja poštujem sve, uostalom ako ne zna da primi pametnu provokaciju onda ne treba ni da bude na javnim mestima, odma mora da okrene sve na fizički obračun.''  

smireno je objasnio nadajući se da će dobiti razumevanje jer je znao da Senju klan drži do dostojanstva porodice i takođe nebi trpeli da im neko vređa porodicu.

''Nego da završimo o ovome, tebe Robin nisam dugo video? Kako se osećaš vidim uznapredovala si od poslednji put primećujem čak da si jača i od mene mogli bi sparingovati ovih dana.''

rekao je to na afektivan način osećajući se prijatno u prisustvu Robin jer je uvek bila fina prema njemu.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 4:39 am
Robin je prvo pazljivo saslusala njegovu pricu. Smatrala je da ne treba da se mesa u tudja posla, ali je osecala jaku zelju da se izvini Takeshiju za to sto je dosla na njegovo mesto u tim. Nije htela da ceka neku drugu priliku, smatrala je da i Boa i Daruky smeju to da cuju.
-Kao prvo, htela bih da ti se izvinim za to sto sam zauzela tvoje mesto u timu. Ne znam koliko ti je to znacilo, ali okolnosti su bile takve da im je bio potreban jos jedan clan, a ja sam se nasla tamo.
Zatim je ispila jos malo piva.
-Sto se tice sparinga, uvek sam za. Jesam uznapredovala, ali ne dovoljno, tek treba da se uozbiljim.
Obradovala se kad je Takeshi spomenuo sparing zato sto je bas to ono sto joj je bilo potrebno u poslednje vreme.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 4:45 am
‚‚Naprotiv, ja sam prvi po izlasku tražio od Senseija da isključivo ti dobiješ moje mesto. Znam da nisi imala volje da treniraš bez tima. A bila si uvek dobra i fina prema meni a i prepoznao sam u tebi potencijal koji je Raneki prepoznao u meni. Tako da nebi mi bilo draže da je bilo ko na tvom mestu. Iako ne bih se ljutio ni na koga jer sam svojom voljom napustio tim da nebi bilo većih problema. Nisam želeo da svaki dan nerviram Senseija i Bou radi toga što ja ne mogu da se uklopim sa Harukamijem. Pokušao sam, ne ide i napustio sam zarad dobrobiti tima''

gledao je njene reakcije i nasmešio se kada je video da se i ona obradovala.

‚‚Uvek tu da pomognem.'' gledao je u zemlju vidno rastrojen od ove priče i pomalo postiđen što se upustio u takve stvari na prvom mestu.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 4:53 am
Bila je sokirana ovim saznanjem. Nije znala da je Harukami takav. Mislila je da je on fina osoba. Mozda je njegovo ponasanje samo bila posledica toga sto je ostao siroce. Nije imao pravu majku i oca, tako da nije imao nekoga za koga bi se toliko cvrsto vezao i ko bi ga vaspitao. Odlucila je da ne iznosi svoje misljenje o Harukamiju i pravi dodatnu raspravu. Takeshijev motiv za provokaciju joj nije bio bezazlen, ali je ipak smatrala da on nije trebao postupiti tako i da je preterao.

Razumem sada. Medjutim, nisi trebao postupiti tako i nisi ga trebao provocirati. Kao sto si i sam mogao da primetis, ima gadnu narav.

✦✦✦✦✦

Poslednji izmenio Daruky Hikashi dana Pon Jan 15, 2018 5:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 4:59 am
Laknulo joj je kad je to cula. Bio joj je jako simpatican ovaj lik tako da je resila da pita Harukamija sta mu je tacno zasmetalo kod njega. Ipak, nije bas pokazivala na licu to o cemu je razmisljala. Ispila je svoje pivo do kraja.
-Drago mi je da to cujem.
Onda se malo pridigla. Daruky i Takeshi su zapoceli pricu o Harukammiju, iskreno nije htela da se zamara pricajuci o tome.
-Ako vam ne smeta, otisla bih do toaleta.
Rekavsi to uputila se ka wc-u.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 5:02 am
‚‚Znam, zato se i stidim ali u svakom slučaju dao mi je i više nego dovoljno povoda da to uradim. Pružiću mu ruku i izviniti se kada i on pokaže pokajanje ali i dokaže da ovaj put stvarno to misli, bilo kako bilo, ja njega jesam provocirao ali šta je pametna provokacija u odnosu na uvredu i vređanje kojim je on meni vratio. Ja verujem da svako zaslužuje da dobije kaznu kakva mu je primerena. a s obzirom da jesam slabiji i da ne mogu da ga kaznim drugačije smatram da je ovo i više nego pošteno, zato me je i Raneki branio kao što ste primetili, on ne bi branio mene da nisam u pravu.''

Smireno je gledao u nju i dalje očekujući da će mu ponuditi da sedne jer stoji sve vreme jer je prvi put kod nje u kući a po njegovom kodeksu gostoprimstva kao i u njegovoj kući neko stoji neko sedi.
a prvobitno je čekao da sve dame sednu prve pa tek on a pošto ni sama Daruky nije sela čekao je da i ona sedne.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠

Poslednji izmenio Takeshi Shirai dana Pon Jan 15, 2018 5:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 5:14 am
Nije zelela da ga uvredi, ali se ipak na neki nacin nije slagala sa njegovim misljenjem.

Shvatam, ali nije na tebi da ga kaznjavas na takav nacin. Ako nisi takva osoba, onda nemoj to raditi. On jeste preterao no, ne trebas se obazirati na njega. Nego daj da mi batalimo sad to.

Zelela je da sto je brze moguve promeni temu i tek tada je primetila da Takeshi sve vreme stoji.

Sedi slobodno, zasto stojis? One su vec bile kod mene pa su navikle na to da mogu da se raskomote.

✦✦✦✦✦
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Darukyna Kuca

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu