Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Otvorite Chat0

Forest Honshū

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnikahttps://www.youtube.com/channel/UC81dolZsMs_CUwP260tttDw

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Ned Dec 10, 2017 10:18 pm
First topic message reminder :

Najveca suma u ovom podruciju., Odlikuju je gusto listopadno drvece koje se proteze u beskraj. Postoji mnogo cudnih mitova za ovu sumu. Neki pricaju da u njoj zive cudna bica, neki da se u njoj nalazi  izvor zivota, a neki cak i da je ukleta. Na kraju sve te price ispadnu samo prazna prica. Pored svega suma izgleda zaista prekrasno danju, a nocu zaista jezivo.

SUMA DANJU

SUMA NOCU

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 10, 2018 9:29 pm
Boi je nešto sevnulo u očima kada je Raneki rekao da je to njegova greška što daje drugu šansu. Prvo što je uradile je to da se nadovezala na njegove reči
Ne, to nije tvoja greška. Druga šansa treba da se pruži svakome. Svako može da se popravi. Ja možda nisam nailazila na takve ljude, ali uvek postoji onaj jedan beli gavran koji mora da ispašta zato što su svi ostali pripadnici njegove vrste crni... u svakom slučaju, ne treba da gledamo na sve isto Sada se zamislila na trenutak, a ona je rešila da da odgovor na pitanje. Mogla je da pretpostavi da je ovo neka vrsta testa. Zapravo, bila je ubedjena da ih testira, nije ovo pitao radi puke radoznalosti. Zato je malo razmislila pre nego što je odgovorila:
Ja želim da živim kao neko koga niko neće znati. Želim da živim u senci. Zastala je na trenutak Nemojte da mislite da je to zbog neke moje stidljive naravi ili nešto slično. Ne. Prosto, ja sam ninja. Nisam pop zvezda. Želim da učinim mnoge stvari koje se od mene traže, ali da ostanem u senci. Međutim...opet je zastalaKada dodje vreme da odem sa ovog sveta, želim da se sazna sa moja dostignuća. Ne za života, već posle smrti. Opet, nije to jer mi treba popularnost, šta će mi popularnost ako sam mrtva? Ne, nego želim da druge mlade ninje vide u meni primer šta treba da budu:šta znači biti pravi ninja, Ovo je bilo njeno iskreno mišljenje i šta god Raneki mislio ovog puta je htela da bude iskrena.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 10, 2018 9:35 pm
Robin je pomislila da sve ovo ispitivanje sigurno ima neki cilj. Ipak, resila je da ne obraca paznju.
-Hm, mislim da covek sam po sebi slabo moze da utice na svet kao takav, posebno na ljudsku svest. Ipak, ne treba ni odustajati od njega. Koliko god to mogla, do sad sam pokusavala i nastavicu da pokusavam da uticem na to da ljudi pocnu vise da razmisljaju. To je glavni problem, tako da mi nije poenta da ostavim svoje ime i da me znaju po necemu odredjenom, prosto zelim da se ljudi vise zapitaju o nekim stvarima. Kad bi neki moj postupak doveo do toga, ja bih bila i vise nego zadovoljna.
Tu se zaustvila i pocela pomalo da razmislja o Boinim i  Harukamijevim odgovorima.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Čet Jan 11, 2018 12:28 am
Kain se prokotrljao sa puta pored reke u grmlje Honshu šume. Žurio je da stigne do svoje kuće koja se nalazila pri granici sela. Trčao je kroz zaraslu šumu, prelepu u ovo doba dana. Odjednom je zapeo za koren drveta i pao, povredivši deo leve potkolenice.

"U ku***"

Pogledao je povredjen deo. Koža je bila poderana i rana je krvarila. Skinuo je potkušulju i obmotao ranu. Kain je uspeo da ustane bez obzira na povredu i nastavio je da trči kroz šumu, malo sporijim tempom.

Posle 10-ak minuta ugledao je put koji je vodio do njegove kuće i nastavio njime
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnikahttps://www.youtube.com/channel/UC81dolZsMs_CUwP260tttDw

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Čet Jan 11, 2018 8:57 am
Raneki je pazljivo slusao njihove reci. Boin odgovor ga je pomalo iznenadio, zato sto je on zapravo podrzavao njegovu potrebu da daje drugu sansu, sto on iskreno nije voleo kod sebe. Ali i pored toga njen odgovor je ostavio poseban utisak na njega i terao ga je da malo zastane i razmisli o tome, o slavi i zivotu nakon smrti. Harukamiev odgovor je bio da postane snazan i da pomogne drugima, sto je govorilo 80% danasnjih nindzi. Robin je tacno znala sta zeli i sta govori, sto je primetio tokom celog njihovor razgovora. Mogao je da primeti da je veoma ambiciozna i da zeli nesto da postigne u zivotu.

Dobro...vrlo dobro... To bi bilo to sto sam zeleo od vas danas. Sada se sigurno pitate zasto sam postavljao sva ova silna pitanja, medjutim ujedno ste i provalili i sami. Sve sto ja radim sa vama je neki test, jer smatram da je to moja duznost kao senseja. Ovde sam kako bih vam svima pomogao i kako bi svi vi postale vrhnuske nindze, prve klase.

Rekao je Raneki i stao je ispred njih.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Čet Jan 11, 2018 9:37 am
Hodajuci kao i obicno ,Taisei se opet nasao u sumi, nije trenirao jako dugo i to ga je bas tistilo..Od kada je postao chunin batalio je svoje ambicije iz nepoznatog razloga i ako mu se to nije svidelo ,sta je tu je..Gledajuci u prelep pejzaz sume ,samo je setao naokolo razmisljajuci sta danas da radi.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Čet Jan 11, 2018 10:18 am
Raneki je osetio prisustvo drugog nindze. Naglo se okrenuo i ugledao je poznato lice kako koraca sumom. On ga je podsetio na sve one stare dane kada je jos bio sa Todorokiem. Kada su zajedno isli da treniraju i razgovaraju o raznim stvarima. Raneki se blago osmehnuo i odlucio je da ga saceka kako bi video da li ce ga primetiti.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Čet Jan 11, 2018 10:25 am
Ee gde si Raneki..

Rece primetivsi svog starog prijatelja ,koji je stojao pored drveta.Sada vise nisu bili klinci koji se igraju kunaiima ,sada su vec sposobni shinobiji koji  ce imati svoje ucenike i koji moraju brinuti o selu.

Sta ima?

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Čet Jan 11, 2018 10:32 am
Raneki ga je posmatrao naslonjen na drvo. Analizirao ga je neko vreme i video je da se promenio od vremena kada su bili na chunin ispitima. Ne zna ni gde je on bio sve ovo vreme tacno, ali mogao je da primeti da je ojacao. Osecao je mnogo snazniju chakru nego pre.

Nista, pokusavam da poducim nesto ovde. Sta ti radis ovih dana ?

Upitao ga je Raneki ne skrenuvsi pogled sa njega.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Čet Jan 11, 2018 2:36 pm

Dobro sensei.Odo sada ja posto je to to za danas.

(Rece Harukami te se zaputi van sume honsu)

Krenuo je negdje da nesto popije i pojede.
Lv 1
Academy Student

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Pet Jan 12, 2018 2:33 pm
"Vreme je za trening" pomislio sam...Izvadio sam kunai i krenuo sjec manje drvece i granje

#card13

Zatim sam krenuo sa 2 surikena gadjan mete koje su se nalazile na drvecu...

#card21

"To nije dovoljnio" pomislio sam zato sam poceo vezbaat stajanje na drvecu pokuao sam stajat 1 sat pez prestank

#card65

Nakon prvog nesupesnog puta pokusao sam opet

#card65

"Uspeo sam " ali ni ovo nije dovoljno prizvao sam klona i sparingovaoo sa njim...

#card309

Nakon toga "Sta mi je,osecam se lose oci mi se zatvaraju noge otkazuju ja...."To sam pomislio i pao ......
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Pon Jan 15, 2018 12:38 am
Boa je sedela u krošnji najgušćeg drveta koje je našla. Bila je u nekom čudnom stanju: nešto izmedju potištenosti i ravnodušnosti. Moguće da je to bilo zbog prevelikog kontakta sa drugim ljudima:oduvek je bila sama, čemu uopšte sve ovo? Da li je ona uopšte u stanju da ima nekoga pored sebe? Možda je najbolje da zauvek ostane sama sa svojim vernim prijateljem DoMinJunom(zmija) ? Kako bi mogla bilo kome da veruje? Zašto bi to uradila? Zašto bi se opet opekla na istom mestu, jer svaki put je bolelo. Zato je rešila da se malo skloni od svih i da porazmisli o svemu. Možda bi bilo najbolje da samo ode... nije smela nikome da kaže svoje misli, ali veoma joj je bilo teško... sedela je tako, zagledana u daljinu, i razmišljala...
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Pon Jan 15, 2018 12:41 am
Robin je resila da proveri sumu u kojoj su ranije trenirali sa timom. Vec je pocelo da se smrkava. Jedva primetan vetar poceo je da pomera lisce, tako da su se iz pravca sume culi neobicni, za Robin jako prijatni zvuci. Sumnjala je da ce naici na Bou ovde, ali je ipak htela da proveri. Za divno cudo, jako malo vremena je proslo kada je ugledala DoMinJuna, koji visi sa drveta. Shvatla je da je konacno nasla Bou.
-Hej, Hancock, sta radis gore? Svi te traze!
, prodrala joj se.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Pon Jan 15, 2018 12:47 am
Boa je čula poznati glas. To ju je prenulo iz misli, Donekle se pokajala za svoje misli kada je čula taj prijatan glas. Robin je rekla da je svi traže. Znači li to da su razmišljali o njoj? Ipak, oprezno se okrenula ka Robin i rekla joj:
Htela sam malo da se odmorim od svega. Gde su svi? Odvedi me do njih...
Planirala je kasnije da se ispriča sa Robin, ali tek posle, da svrati do nje i da joj kaže koliko god bude smela..
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Pon Jan 15, 2018 12:52 am
RObin je shvatila da joj sad nije do price. Samo joj se nasmesila u znak pozdrava, bilo joj je drago sto je vidi posle toliko vremena. Onda je samo rekla: Prati me i uputila se ka restoranu .
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Pon Jan 15, 2018 12:53 am
Boa je ćutke krenula za Robin.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Uto Jan 16, 2018 10:16 pm
Naokon sam stigao..Malo sam zastao da osmotrim ljepotu sume..Nakon par minuta izvadio sam jedan kunai i krenuo lomit manje drvece i grancice..

#card13

Zatim sam izvadio dva surikena i njima krenuo gadjati mete koje su se nalazile na drvecu..

#card21

Zatim sam poceo trenirat stajanje na drvecu malo sam staja pa sam sjeo na jednu granu da se odmorim.

#card65
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Uto Jan 16, 2018 10:46 pm
Nakon kraceg odmaranja odlucio sam u sumi ostsetati nekoliko dana i vjezbat tu i kraj reke posto mi za par dana krecu genin ispiti ..Odlucio sam se uputiti ka reci da pecam i da tamo prenocim
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 17, 2018 9:27 pm
Raneki je odlutao do sume. Mnogo puta je pitao sebe zasto se zaputio tamo i sta je njegova finalnda destinacija ali sto je vise sebe pitao to pitanje, to je sve manje imao odgovora. Raneki je pogledao ka sumi, ka njegovom licnom trening polju. Opipao je drvo unisteno od udaraca pesnice i prisecao se njegovih dana kao student akademije, kako se trudio da postane veliki nindza i kako je svaki dan trenirao. Sve to mu je bilo veoma tuzno, ali ujedno i srecno. Nedostajali su mu ti dani, osecao se kao da su jedan bitan deo njega samog, ali ujedno je bio srecan sto je uspeo i sto je ispunio svoja ocekivanja iz detinsva.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 17, 2018 9:37 pm
Boa je ponovo šetala sama. Nije mogla da shvati šta se dešava sa njom: što je više vremena provodila sa ljudima, sve se više osećala kao neki stranac koji ne pripada nikome. To je verovatno i bio razlog što je bila sama toliko. Mislila je da će joj društvo pomoći da prekine da razmišlja tako, jer kad je sama previše razmišlja. Ali, u društvu joj je bivalo vrlo često još gore nego samoj. Bila je zbunjena po tom pitanju pa je rešila da je bolje da prošeta u prirodi, da joj kiseonik dodje do mozga da bi možda malo treznije razmišljala. Idući tako zamišljeno, zadubljena u svoje misli, dospela je do jednog mesta koje joj je izgledalo veoma lepo za treniranje. Tek što je to pomislila, skoro da se sudarila sa nekim: bio je to Raneki. Ona je, kao i obično, zadubljena u svoje misli, bila izgubljena u prostoru i nije gledala ispred sebe. Veoma se iznenadila i nije stigla ništa da pomisli, samo je rekla
Oopa i lagano se saplela dok je pokušala da zakoči naglo.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 17, 2018 10:04 pm
Raneki je velikom brzinom shvatio sta se desava i brzinom koja nije realna za ljudsko bice je uhvatio Bou pre nego sto je pala. Pogledao ju je u oci zabrinuto i podigao ju je.

Tebi je izgleda stvarno navika da se sudaras u drge ljude.

Rekao je Raneki i nasmesio joj se dok mu je vetar mrsio kosu.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 17, 2018 10:13 pm
Boa je bila zatečena. Shvatila je da ovo nije prvi put da se tako sudara sa Ranekiem. Bilo joj je pomalo glupo što joj se to tako često dešava sa njim, mislila je da Ranekija to nervira u izvesnoj meri,iako je njegov osmeh govorio o suprotnom. Primetila je njegov zabrinut pogled i pomislila da će ovaj provaliti o čemu ona razmišlja. Na kraju krajeva, razmišljala je da li bi možda bilo pametno da njemu kaže.. kome će ako ne njemu? Ali i dalje nije bila sigurna da li da uradi to ili ne. Zato se samo zagledala u njegovu kosu, koja joj se uvek činila neverovatnom, i rekla:
Da, već koji put se sudaram sa tobom... izvini, malo sam rasejana u poslednje vreme. razmislila je kako da skrene temu sa sebe, pa je, gledajući ga par sekundi, pitala
Kako si ti? Šta ima kod tebe? Slabo se vidjamo.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 17, 2018 10:45 pm
Raneki je primetio da je zabrinuta, mogao je da joj vidi to na licu veoma lako. Raneki je imao izuzetnih vestina u tome i mogao je veoma lako da primeti ko je kakav i sta ko oseca u tom trenutku. Pogledao ju je pogledom koji topi led i smireno joj rekao.

Ja nisam bitan, kako si ti ?

Rekao joj je Raneki veoma zabrinuto idalje je gledajuci istim pogledom u oci.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 17, 2018 10:51 pm
Ah, prijalo mi je da malo batalim trening i da se konacno na miru prosetam kroz sumu i park, ali ipak i dalje me zabrinjavaju glasine koje su kruzile o Harukamiju danas. Hej jesu li to Harukamijev sensei i njegova prijateljica? Nista barem njemu moram da kazem ipak je on njegov ucenik.

"Hej, ti si Harukamijev sensei. Znas li za glasine koje kruze za tvog ucenika."
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 17, 2018 10:58 pm
Boa je razmislila malo
Ne znam, vrte mi se neke misli po glavi, ne znam da li treba ikome da pričam. Ako kažem biće mi glupo, ali pošto ne govorim nikome ne mogu da se smirim. Šta ti misliš, Raneki? Pogledala ga je poput malog deteta koje ne zna kako da postupi u odredjenoj situaciji Da li treba da ti pričam kako se osećam? onda je zastala malo pa je dodala i tebi i drugim ljudima, na primer svom timu, da li da vam pričam šta mi je sve na umu? Govorila je to ne skidajući pogled sa njega, samo joj je vetar nosio kosu preko lica.. u tom trenutku je primetila Vula i zaćutala. Nadala se da će Raneki uspeti nekako da ga skloni makar dok ne završe razgovor. Čekala je da vidi kako će on da reaguje..
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Forest Honshū

taj Sre Jan 17, 2018 11:08 pm