Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Chat

0

Moonlight Hills

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Pon Dec 04, 2017 2:18 am
First topic message reminder :

Manje brdo pri kraju kampa , pomalo izolovano , ali ne previse ... Poneki mladi i ambiciozni studenti i genini dolaze da vjezbaju svoju kunai umjetnost kao i pokoja ptica koja se ugnijezdi na obliznje drvo kako bi podarila zivot novim generacijama ...

Ali nista od toga nije ono sto daje car ovoj lokaciji ... Kada je vedra noc i jaka mjesecina ovo brdo dobije srebranu boju mjeseca ... Mnogi pjesnici su pisali o ovome brdu kao i mnoga imena koja su mu davali ... Brdo vjecne noci , Mjeseceva dolina i mnoga druga a jedno od najpoznatijih je Zaljubljena Dolina zato sto su mnogi parovi bas ovde prvu put osjeti iskru romantike ....

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Feb 13, 2018 10:29 pm
(Saslušao ga je. Prisetio se i on da je na početku gubio od njega dosta. Sada su se kako mu se čini uloge zamenile.)

Nismo se odavno trenirali.. Mogli bi ovih dana.. Čim završim sve obaveze koje imam oko kampa.. (Sjajna ideja mu je pala na pamet, još od misije nije imao pravog protivnika. Uvek su to bile drvene lutke ili drveće duboko unutar šume.)

Šta kažeš na to?

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Feb 13, 2018 10:43 pm
Stefke se prisetio njihove borbe...Činilo mu se kao davna prošlost...

Pa mogli bismo...Taman da odmerimo snage napokon hehe...Mozda do tada budem i jounin.

Nego bolje pre toga,da svratimo u biblioteku u Alucardovom zamku...Tamo sigurno ima nešto o Tokaji klanu...

U tom momentu,Stefke se setio jedne epske Tokaji transformacije,koja će mu zauvek ostati u sećanjima,kao nešto najbolje,ali i najbolnije što je ikad video.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Feb 13, 2018 10:47 pm
(Ideja za sparing mu se stvarno svidela, trebalo mu je nešto novo.)

Verovatno ćeš da dobiješ tu titulu, ja se nadam bar. (Rekao je, a onda je Stefke prekinuo neprijatnu tišinu koja je nastala posle odgovora.)

To je super ideja, ja sam tražio malo u upravi kampa, ali tamo nema ništa specijalno.. Mada tada sam još chunin bio i nije mi sve bilo dozvoljeno.. (Rekao je gledajući Stefketa. Potapšao ga je po ramenu, za sjajnu ideju.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Feb 13, 2018 10:58 pm
Stefke je uvek osećao kako su ga teška iskustva naterala da se menja i postaje jači...Bezbroj puta su ga spasila,zbog njih je uvek lako čitao ljude i njihova osećanja,mogao je smisliti taktiku u sekundi...Baš zbog toga je verovao da će položiti...

Tebi verovatno nisu bili nešto teški ili?Znam da se Miv vratio gotovo mrtav i sve vreme je bio slab toliko da ga je genin mogao odvaliti od zivota...

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Feb 13, 2018 11:03 pm
(Malo jači vetar počeo je da duva. Zavio je svoj šal malo jače oko vrata.)

Ne mogu da kažem da su bili laki, ali ništa preterano, taman onoliko koliko se očekuje od ninje jounin ranka.. (Rekao je pokušavajući da se seti i najsitnijih detalja sa ispita.) Samo daj sve od sebe i proćićeš sigurno.. (Hrabrio ga je, iako je znao da to ovom i ne treba.)

Već postaje hladno.. Mogli bi da krenemo polako? (Rekao je i pogledao ka nebu.. Onako vedro nebo, a vetar koji duva delovao je kao da će da donese neku oluju sa mora noćas.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Feb 13, 2018 11:08 pm
Stefke je klimnuo glavom,zaista je postajalo sve hladnije i hladnije na tom brdu...

Što se ne bi vratili putem kroz šumu...Taman da se malo osvežimo sa još prirode...

Dok je čekao da Yagami odgovori,već je ustajao i protegao se...

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Feb 13, 2018 11:12 pm
(Svidela mus e ideja da idu kroz šumu. Niakda tako kasno nije prolazio kroz nju. Možda ima nešto interesantno da se vidi. Za ovih par godina koje je proživeo ovde video je svašta i stvarno ga nije bilo strah više ničega.)

Pa hajde.. Sada znamo put bar.. (Blago se nasmejao i krenuo nizbrdo ka šumi koja je bila skoro potpuno mračna, samo jedan deo bio je osvetljen mesečevom svetlošću.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Feb 13, 2018 11:19 pm
Stefke je u znak potvrdjivanja klimnuo glavom i krenuo ka šumi...Odatle je osetio nekakvu pozitivnu energiju...Nije ni on sam bio tako siguran.Setio se na kratko proslosti,na neko staro sećanje...To ga je malo cimnulo ali je nastavio dalje...

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Pet Feb 16, 2018 5:58 pm
Atsushi je odlucio da trenira,ali da kao i uvek ode na svoje mesto,odlucio je da poseti ovo mesto.

(Pa lepo je kao sto kazu...A sad da treniram,a mozda mi se posreci onaj deo sa ljubavlju hehe...)-pomislio je Atsushi i trenirao dugo.
Trenirao je toliko dugo da je vec i pocelo da se smrkava.Seo je na jedno veliko debelo deblo i posmatrao poslednje zrake sunca.
Atsushi je na mali list papira napisao...

"Ovde je najlepsi zalazak sunca koji sam video.Ko procita ovo neka pogleda zalazak sunca!"

Papiric je zakacio na kuani,a kunai zaboo na veliko deblo na kom je sedeo.Nakon toga Atsushi je otisao sa ovog prelepog mesta...
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu