Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Camp StreetsDanas u 12:53 pmMiv
Kuca JoestarDanas u 12:03 pmMiv
Stefketove KAtaKomBEDanas u 12:00 pmMiv
Darukyna KucaDanas u 8:18 amRaneki
Kuca RobinDanas u 12:21 amChara Fujimoto
Kafic ,,Solaris"Juče u 9:19 pmRaneki
Kapija kampaJuče u 9:08 pmStefke
Camp StreetsJuče u 7:50 pmAhill
Camp GateJuče u 4:13 pmRaneki
Ryu's homeJuče u 1:49 amRyu
RekaJuče u 1:43 amBoa Hanckok
TestiranjeUto Feb 20, 2018 10:17 pmMiv
Tokomotova kućaUto Feb 20, 2018 9:23 pmTokomoto

Chat

0

Moonlight Hills

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Pon Dec 04, 2017 2:18 am
First topic message reminder :

Manje brdo pri kraju kampa , pomalo izolovano , ali ne previse ... Poneki mladi i ambiciozni studenti i genini dolaze da vjezbaju svoju kunai umjetnost kao i pokoja ptica koja se ugnijezdi na obliznje drvo kako bi podarila zivot novim generacijama ...

Ali nista od toga nije ono sto daje car ovoj lokaciji ... Kada je vedra noc i jaka mjesecina ovo brdo dobije srebranu boju mjeseca ... Mnogi pjesnici su pisali o ovome brdu kao i mnoga imena koja su mu davali ... Brdo vjecne noci , Mjeseceva dolina i mnoga druga a jedno od najpoznatijih je Zaljubljena Dolina zato sto su mnogi parovi bas ovde prvu put osjeti iskru romantike ....

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Dec 19, 2017 11:35 pm
Kada je muzika krenula, Rei ustade i zanjise kukovima. Prvo ju je bilo sram ali onda se prepusti ritmu. Iako njeno igranje nije bilo savrseno, nju je cinilo srecnom i bese joj zabavno.

,,Hajde i ti!"

Mlatarala je rukama u znak podizanja.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Uto Dec 19, 2017 11:42 pm
-Pa hajde.

Moje igranje je dobro. Imam talenta za to. Samo sam poceo da vidljivo igram uz ritam koji me je vec uhvatio. Zatim sam poceo da pevam, sto ne ide lose ma da tu vec nisam nista posebno. Pevao sam samo neke delove ocekivajuci i od nje da se ukljuci. Nisam znao da li joj smeta pa nisam hteo da pevam celu pesmu.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sre Dec 20, 2017 12:08 am
,,O boze! Uzasno zvucis. Ali oprosteno. Idem ja sad. Vidimo se neki drugi put. Laku noc!"

Pojurila je ka ulicama kao da bezi od djavola...

stade sve,
samo život prođe...
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sre Dec 20, 2017 12:14 am
-Hvala.

Otisao sam u pravcu gde su me senke odvele. Ne znam gde su me odvele. One znaju. Tako sam otisao i zavrsio negde. Negde nisam zavrsio. Zavrsio sam i dan posto cu uskoro spavati. Spavacu u svojoj vili, koju cu vam prestaviti neki drugi put.
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Pon Dec 25, 2017 8:58 pm
(Dok je toru prolazio vidio je kako genini treniraju).
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Pon Dec 25, 2017 8:59 pm
Ovo mesto je predivno
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Čet Jan 18, 2018 8:36 pm
Stigao je na poslednju destinaciju koju je želeo posetiti za danas, ne može više. Barem ne sam.
Ceo dan ga prati samo njegova senka i neumorna tišina. Kako se nekad tišina ne umori? mislio je u glavi.
Da li momenat kada razgovaram sa nekim tišina uzima da predahne i sedne pored onoga kamena gde sam ja sedeo?
Ili pak onog mosta, ili onog parka. Da li sedi na stolici u Ichiraki Ramen Shopu? Želim da znam.

Seo je ispod prelepog drveta na malom brdu i gledao mesec koji je obasjavao sve srebrnom bojom.
Kažu da je ovo mesto ljubavi mislio je u sebi. Ali čak ni ovo mesto nema ljubav za mene.
Ja sam jedini ovde koji kvari atmosferu i savršen sklad prirode.
Trebao bi da krenem nastavio je da razmišlja.
Ustao je pre nego što se tok misli nastavio želeći da mu bol u nogama pomogne da zaboravi.
Krenuo je u pravcu kampa.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Pon Jan 22, 2018 3:30 am
(Prilazeći starom mestu na kojem bi obično malo pospavao vratio mu se osmeh na lice. Nikada nije bio tu ujutro. Prizor je bio jednako lep samo što nije bilo one čuvene mesečine i srebrnog odsjaja. Tek sada je prvi put osmotrio bolje teren i šta se nalazilo u daljini. Očekivao je da će sresti nekog ali nikog nije bilo. Verovatno jer je ovo noćno mesto i zato što je bilo hladnjikavo. Sada je već počeo da oseća hladnoću pa je krenuo dalje jer nije mogao da stoji u istom mestu. Smrzao bi se.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sre Jan 31, 2018 8:40 pm
Poslednja destinacija pre vracanja u pravcu kampa bila mu je ova. Brdo obasjano mesecom. Bio je dan tako da bas to poznato pesnicko brdo nije bilo u svojoj punoj cari, ali video je zasto su mnogi bas ovde pronalazili inspiraciju. Mir, tisina, pokoji kunai zaboden u svako drugo-trece drvo. Zaista interesantan prizor, bilo je cudno kako takvo mesto moze privlaciti ljude koji stvaraju umetnost, i ljude koji ce u sustini jednog dana postati placene ubice. O ninjama je imao sve nize i nize misljenje sto ih je vise upoznavao. Sa lepih misli iz prethodnih oblasti se prebacio na mracne, sto mu je bio znak da treba da ode odatle.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Ned Feb 04, 2018 1:48 pm
(Nije mu bila poslednja lokacija ali ni prva koju je želeo da poseti. Međutim put kojim je išao i koji je prvi put primetio ga je doveo baš ovde. Možda i nije slučajnost. Pregledao je teren i shvatio da se ništa nije promenilo od poslednjih par puta do sada, krenuo je prema uzbrdici za koju je znao da vodi sa druge strane, prema drugim mestima gde je išao.)

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 4:21 pm
Usao je sa Yagamiem unutra...Primetio je par panjeva...Kao stvoreni da se lagano tu sedne i poprica...Pa je iskoristio njihovu svrhu hehe...

Osecam se nekako nostalgicno...Prisetio sam se dolaska u kamp...Sada mi je mnogo bolje nego tad...Čini mi se i da ce ova bolest da prodje uskoro...

U trenutku ga je malo presekao stomak,ali se to nije moglo mimikom prepoznati...Delovao je potpuno isto kao i pre toga...

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 4:32 pm
(Pratio je Stefketa, a zatim seo na simpatično panjče koje je sa nekom namerom postavljeno tu. Gledao je u nebo dok je ovaj pričao.)

Bolest? (Pogledao ga je sa čuđenjem, ta reč ga je vratila iz razmišljanja nazad u realnost.) O čemu pričaš? (Upitao ga je sa isto onim zbunjenim pogledom koji je umeo da napravi.)

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 4:38 pm
Stefke se setio kako nikom nije pricao za bolest...Shvatio je da je ispao iz koloseka...Nije bio u koraku sa realnoscu...

Ma nista,nista...Neki prolazni virus...Nego kako si ti odrastao?Kakav si vodio zivot pre ovog kampa?Pokusaj opsirno objasniti...

Stefke je na brzinu pokusao da skrene temu...Al mu se cinilo da je bilo bezuspesno...Nikad nije sebe nasao da tako ne razmislja,bio je previse opusten...

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 4:46 pm
(Slušao je njegovo tako reći "izvlačenje". Virus nije sigurno upitanju.)

Aha, ipak odi do doktora.. Sigurnije je.. (Pravio se kao da nije shvatio, iako je znao da nije to to. Poštovao je njegovu odluku da mu ne kaže. Ipak su oni samo malo bolji poznanici.) 

Ja.. (Uz veliki uzdah nastavio je.) Živeo sam u jednom malom selu, daleko odavde.. Nakon par godina i zahvaljujući mojim tehnikama zemlje koje sam razvio uz naporan trening otac i majka su me poslali ovde.. Oni su ostali tamo.. (Zastao je malo i prisetio se da ih odavno nije video, trebao bi da ode da ih poseti uskoro.) Inače bili smo uobičajena porodica Jiton klana kao i celo selo.. Sem metala slabo ko je znao da kontroliše nešto drugo. (Zastao je opet, a onda spustio pogled ka njemu i upitao.) 
Ti?

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 4:54 pm
Stefke smisli alternativnu verziju svog zivota,u kom je bio srecan i nije imao problema...I poceo je pricati...

Pa....Ja sam rodjen u nekom lepom seocetu...Bio sam sasvim srecno i uobicajeno dete...I pre par godina sam odlucio da treba da odrastem pa sam dosao ovde u cilju da postanem ninja...

Dugo nije ovako sočno slagao...Osecao se malo lose sto laze Yagamia zadnjih 2 minuta non stop...Smatrao ga je dobrim prijateljem,ali ipak nije mogao previse stvari odjednom da mu otkriva...Previse je rizicno,,,

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 4:59 pm
(Slušao ga je upijajući svaku njegovu reč.)

Pa lepo je to seoce onda.. A gde se nalazi? Negde blizu ili ne? (Posle par trenutaka prekinuo je neprijatnu tišinu koja je nastala, a onda sačekao njegov odgovor.)

(Sunce je već počelo da zalazi za brda iza njihovih leđa, dok je poslednjim zracima obasjavalo potpuno vedro letnje nebo.)

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 5:09 pm
Stefke zamisli mapu sveta i zatim pokusava da smisli neko mesto blizu kojeg nema nikoga iz Jiton klana...Ali dzabe mogao je samo nagadjati...Nije znao ni sta je Jiton klan dok ga ovaj nije spomenuo...

Ma negde severno,dosta daleko...

Stefke je se nadao da ce se tema ubrzo promeniti...Nije mu se davalo smisljati vise besmislice...

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 5:22 pm
(Izgledalo je kao da mu orjentacija nije jača strana.)

Severnije? Iz tih krajeva sam i ja.. Kako se zove to selo? (Radoznalo je upitao. Nemoguće da toliko živi u kampu sa nekim koga je možda kao mali poznavao.)

(Razgovor mu je prijao, ali još malo pa je morao da se vrati kući. Ništa nije ni jeo od jutros, a i imao je još dosta posla da završi.)

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 5:27 pm
Stefke se pribojavao ovakivih reci...Ali opet je uspeo nekako logicno da reaguje...

Hmm...Kakva neverovatna slucajnost...Selo mi se zvalo Mishima...Kako se tvoje zvalo?

Lupio je neko ime...Sumnjam da bas postoji to selo...

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 5:41 pm
Nisam čuo za to selo.. Možda je na nekom drugom mestu.. Moje se zove Otaru.. Možda si čuo, ali ne verujem.. Jako je malo i po ničemu toliko poznato.. (Rekao je malo zastajući na imenu. Posle toliko godina jedva se setio.)

Da nisi možda gladan.. (Rekao je, a Yagamijev stomak je odgovorio na Stefketovo sledeće pitanje, koje je trebalo da usledi.)

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 5:46 pm
Malo je Stefkeu laknulo,ali onda je primetio da jeste malo gladan...

Pa i jesam malo...Ocemo li negde otici da jedemo?

Sada se vratio u prethodno stanje opustenosti i nije vise preterano razmislao...

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 5:56 pm
(Već i pre nego što je ovaj i rekao nešto, ustao je. Protegao se, a ondo uz malo orjentacije zaputio na jednu stranu brda spuštajući se ka kampu.)

Prati me.. Znam za jedno dobro meste gde možemo i popiti nešto.. (Nabacio je veseli smešak na lice.) Naravno ako piješ.. (Reče i sačka ga, a onda zajedno odoše na dole.)

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Sub Feb 10, 2018 6:19 pm
Pratio ga je,setio se da je mozda lose za bolest da pije...Ali vec je pio dosta a sta mu je bilo...Jes da nije bio posle onoga sto je kolabrirao na 7/9 meseci(u sustini pre toga je pio mnogo vise...)Ali sta ce mu biti...

Pio sam i prosli put sto ne bi i sada...Ajmo...

Pratio je Yagamia koji je isao do svog mesta gde pije hehe...

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Ned Feb 11, 2018 6:54 pm
Vracao se istim putem kao sto je dosao...Brdo je izgledao jos lepse nego ranije...Bilo je u punom sjaju,ali Stefke ovog puta nije toliko mario za to...Bio je opusten,ali u isto vreme spreman na sve...Prepusten refleksima,razmisljao je o zivotu,sta je ovo sve...Zasto chakra radi ovako kako radi...Da li je dobro to sto je preziveo..n.Mozda ne bi trebalo da zivi...Ali mu to nije toliko znacilo...

Whatever happens,happens~

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

taj Pon Feb 12, 2018 10:48 pm
Noć je. Već je bio pomalo umoran. Primetio je jedno omanje brdo pa je odlučio da i to mesto poseti pre nego što se vrati kući da spava. Kada je ovde stigao, nije mogao a da se ne oduševi lepotom ovog mesta. Izgledalo je neverovatno, mirno i tiho. Tišina mu je odgovarala, nije voleo previše buke, pa je ovde ostao da odmara i uživa u tišini i lepoti ovog mesta. Zatim je seo i naslonio se na jedno drvo i posmatrao je mesečinu koja je osvetljavala ovo mesto. Nije se ovde puno zadržavao jer su mu se oči zatvarale pa je konačno krenuo kući da odspava.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Moonlight Hills

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu