Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Otvorite Chat0

Biblioteka ,,Branko''

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Pon Nov 27, 2017 8:07 pm
First topic message reminder :

-Branko, onaj koji brani, umetnici ovog sela su s namerom uzeli ovo ime, ono simbolise njihovu borbu protiv realnosti,okrutnosti ovog sveta! ZIVEO LARPURLATIZAM!
(Sam klub je vrlo prasnjav i vrlo pust ali s vremena na vreme se organiyuju knjizevne veceri, takmicenja u ispijanju rakije,vina i piva i itd... Mesto je savrseno za upoznavanje ludaka...Dodjite svi ovde i podelite vasu ili neciju poeziju sa nama!!) I zapamtite svi smo mi BRANKO! SVI BRANIMO OVO NASE DIVNO SELO I NACIJU!!)

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Pet Jan 12, 2018 11:13 am
Dodrcao sam u biblioteku kao da me neko proganja.Usao sam unutra,predao knjigu i izvinuo se sto malo kasnim sa predajom knjige.Uzeo sam drugu knjigu i uputio se kuci.Zakleo sam se da sljedeci put necu zakasniti.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Sub Jan 13, 2018 2:47 pm

Harukami je dosao u biblioteku da malo mozak pusti da se odmara.Vrijeme da prestane da se matletira oko ti ispita.
Otisao je u biblioteku i podigao knjigu.Nasmijesio se te se zaputio kuci da legne i cita.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Jan 14, 2018 1:38 am
Uff posle ovakvog treninga tesko sta mogu da ucim , ali pitam se postoje li knjige o shinobi svetu
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Jan 14, 2018 1:48 am
(Nakon duseg pesacenja, dosao sam do biblioteke i vratio knjigu koju sam pozajmio).

(Ubrzo nakon toga sam odlucio da potrazim neke knjige o istoriji shinobija, jer nisam mnogo znao o tome, a i ono sto sam znao sam naucio od svog pokojnog prijatelja,,,)

(Kada sam dosao do tog odeljka, video sam jednog lika kako isto trazi knjigu i odlucio da se pozdravim, i upoznam sa njim...)

,,Mozda je zanimljiv lik, ko ce ga znati...", pomislio sam.

(Prisao su mu i rekao...)

,,Zdravo druze, vidim da i tebe zanima shinobi svet, kao i mene,,, Moje ime je Garosa...Jiton Garosa".
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Jan 14, 2018 1:51 am
Zdravo ja sam Vulo
Trenutno gledam literaturu o shinobiji svetu ali ne znam da li je ovo pravi odeljak, a vidim da to i tebe zanima pa da li bi voleo da mi pomognes
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Jan 14, 2018 2:00 am
,,Slusaj kako, ovo ti je odeljak o istoriji shinobi sveta, tako su meni rekli... Ako te zanima nesto drugo, kao sto su strateske informacije, ili neke zanimljivosti, ja na zalost ne znam gde se to nalazi..."

(Odgovorio sam mu kao da i ja sam znam sve o ovom odeljku, ali ga makar nisam lagao kada sam mu rekao da ne znam nista osim toga... Sve u svemu, nije mi izgledao kao los lik...)

,,Pretpostavljam da si jos uvek student na akademiji, posto sam ja jedina budala koja u ovim godinama jos ne zna skoro nista o shinobi svetu, iako sam i sam ninja...", pokusao sam da unesem vedrinu u razgovor.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Jan 14, 2018 2:11 am
(Vau osecam tu njegovu toplinu glasa vodje pa necu da se obrukam)

"A daaa sada se secam(Ovo mi je drugi put u biblioteci ali drzi tu ozbiljnost) ovde su najbitniji dogadjaji kao ratovi i tako to"?
#Na akademiji sam i dalje, jer sam skoro dosao da zivim posle saobracajne nesrece roditelja".

Nego da preskocimo formalnosti: "Ja sam Vulo... Vulo Okumura"

DRAGO MI JE
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Jan 14, 2018 2:18 am
,,Drago mi je Vulo", rekao sam do sam mu pruzao ruku.

(Nakon toga sam bacio pogled unaokolo u potrazi za knjigom koju sam trazio... Nisam je mogao videti)...

,,Nego, Vulo, sta tacno trazis u vezi sa istorijom, pretpostavljam da su to ratovi...?", upitao sam ga.

(Ucinilo mi se da sam video knjigu koju sam trazio pa sam napravip par koraka da bih je uzeo. Za to vreme sam cekao njegov odgovor).
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Jan 14, 2018 2:25 am
(Ja ustvari ne znam nista o ratovima...)"Nazalost ne vec trazim knjige o klanovima jer su mi neki nepoznati,a sto se tice ratova, oni su na donjoj polici desno(Valjda)".

"Nego ja sam iz nekog Kaguja klana o kome sam cuo vrlo malo, a iz kog si ti klana(Verovatno je iz nekog borbenog klana)".
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Jan 14, 2018 2:31 am
(Pogledao sam u knjigu ka kojoj sam krenuo i video da je to knjiga koju sam trazio... Uzeo sam je i okrenuo da bih odgovorio...)

,,Ja sam iz Jiton klana... Nije mi cudno to sto ne znas mnogo stvari o svom klanu, taj klan je tek skoro poceo da se pokazuje. Niko ne zna mnogo o njemu. Ako te zanimaju vise informacija, proveri u arhivi kampa. Sto se mene tice, ja sam nasao ono sto me je zanimalo, tako da je ovo dovidjenja, makar za sad".

(Kada sam to rekao krenuo sam ka salteru da bih pozajmio knjigu, i poneo je sa sobom da bih je citao).
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Ned Jan 14, 2018 2:34 am
[size=30]DO SLEDECEG VIDJENJA[/size]
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

taj Pon Jan 15, 2018 6:48 pm
Ovog puta u biblioteku Rikami nije ulazio trceci vec se mutavo teturao.
Cim je vratio knjigu izasao je iz biblioteke.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

Juče u 10:36 pm

Harukami se setao ulicom,razmisljao je.Prosao je par destinacija,restoran,reka,doslo je vreme da iz torbe izvuce knjige i da ih vrati.A onda da uzme druge.
Dajte mi neku opet borilacku,rece Harukami bibliotekartki,iako je umjetnost bila onako meh,ali idalje je dobro za trening uciti od starij majstora.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

Danas u 12:17 am
Kain je stao ispred biblioteke, gledajući očaravajuću arhitekturu zgrade. Ušao je u biblioteku i ne oklevajući krenuo je da luta. Gledajući različite knjige, od istorijskih zapisnika do raznih romana. Gledao je pažljivo svaku policu sa sjajem u očima. Uzeo je par knjiga i bacio ih je na sto koji se nalazio blizu njega. Prišao je stolici i seo. Sto se nalazio do prozora, tako da je bilo prirodne svetlosti. Izvadio je par hartija i krenuo da zapisuje neke beleške.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

Danas u 12:25 am

Harukami se vraca u bilblioteku nakon nekog vremena,samo ulazi da ostavi posudjenu knjigu.Nije mu bas zanimljivo dugo da hoda tamo amo.Tako da je to radio u brzini i opusteno.Podgine vise a onda vrati.
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

Danas u 1:24 am
Usla je tiho u biblioteku, kako ne bi remetila mir onima koji su tu citali. Nije obracala paznju na ljude u njoj, vec joj je pogled bio zalepljen za police pune knjiga, koje je tek trebalo procitati. Prisla je jednoj zbirci pesama, uzela je i otvorila nasumicno stranu. Krenula je da cita:

Ceznem da ti kazem najdublje reci koje ti imam reci;
Ali se ne usuđujem, strahujući da bi mi se mogla nasmejati.
Zato se smejem sam sebi i odajem tajnu svoju u sali.
Olako uzimam bol svoj, strahujuci da bi to mogla ti uciniti.

Ceznem da ti kazem najvernije reci koje ti imam reci;
Ali se ne usudjujem, strahujuci da bi mogla posumnjati u njih.
Zato ih oblacim u nesitinu, i govorim suprotno onome sto mislim.
Ostavljam bol svoj da izgleda glup, strahujuci da bi to mogla ti uciniti.

Prekinula ju je galama u njenoj blizini. Neka deca su se otimala oko slatkisa. Tada je ugledala Kaina i odlucila da mu se javi.

Dobar dan.

Rekla je i sela preko puta njega sa knjigom u rukama.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

Danas u 2:12 am
Čuvši poznat glas, Kain je pogledao preko puta stola. Tu se nalazila Daruki. Nasmejao se i rekao:

"Ohoho, pa gde si ti?"

Nastavio je da beleži nešto. Pogledao je opet u nju, počešao se.

"Uhh.. Otkud ti ovde?"

Prelistavao je svoje beležke
Lv 1
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

Danas u 2:38 am
Dosla sam da uzmem novu knjigu, a ti?

Gledala je u hartiju na kojoj je piskarao nesto, pokusavala je da procita, ali je on imao previse ruzan rukopis. Pogledala je u njega, a zatim bacila pogled na knjigu koju je uzela. Otvorila ju je i zelela je da nastavi da je cita, ali nije zelela da bude nekulturna i sacekala je Kainov odgovor.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

Danas u 1:31 pm
Harukami je samo podigao knjigu,vidio je veselo drustvance tu.Kain i Daruky,ali nije zelio da im se uplice u diskusiu.Krenuo je ka izlazu.Zaputio se ka trgu.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Biblioteka ,,Branko''

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu