Naruto RPG - Ninja Way
Login
Register

Guest

OPEN CHATBOX 0

,,Mala Erika''

View previous topicGo downView next topic
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

,,Mala Erika''

on Wed Nov 22, 2017 5:58 pm

Mala Erika je mesto poznato samo lokalcima,vise izgleda kao supa puna depresivnih i losih ljudi...Kruze glasine da je ovo mesto za ''lake'' poslove i dogovore...

Vlasnik ovog bara je podjednako depresivan i ocajan kao i alkoholicari koji ovde dolaze,ima samo jednu plocu koju konstantno vrti kako njegovi gosti ne bi umrli od tisi..

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

,,Mala Erika''

on Wed Nov 22, 2017 6:40 pm

(Karl sa nepoznatom grupom ljudi ulazi u ovaj bar i to vrlo agresivno)
Karl: Ne mogu da verujem...(Video je ime bara,prepoznao pesmu i itd)
Karl: Sve vreme se krio na ovako ocitom mestu...

Karl: Nadjite ga, sigurno je ovde negde...Zelim da pregledate diskretno ovu rupu..
(Ljudi koji su bili sa Karlom poceli su okolo da razgledaju i ispituju ljude...Neki su seli poceli da piju i razgovaraju)

(Karl je bio bas ubedjen da ce naci trazenu osobu...Smesak na njegovom licu je bio strasan..Seo je za sankom da naruci pice..)
Karl: Snaps? (Upitao je konobara ne gledajuci ga nesto...sibicom je palio cigaretu)
Konobar: Izvinite gospodine ali mislim da ste previse prefinjeni za ovo mesto...Imamo pivu...
(Karl se zaledio...glas mu je bio toliko poznat...Odmah je shvatio da je to covek koga trazi...)
Karl: Boze, to si stvarno ti?
(Ispustio je cigaru odmah i podigao glavu da pogleda konobara...Poceo je da se smeje od straha)
Miller: Franz? (Konobar je odmah ispustio casu koja se po podu prosula...kao i on)
Miler: Znaci tebe su poslali? (Tuzno lice ovog konobara je skamenilo Karla)
Karl: Nadao sam se da je ovo jos jedan trac,lazni trag...(konacno je upalio svoju cigaru kako treba)
Miller: Da li je matora budala jos ziva? (Sipao je tu pivu)
Karl: On je sada tvoja najmanja briga...Budalo...Zasto si dozvolio da te nadje?
Miller: Ja sam stranac u ovom drustvu...Mozda ces me ti konacno osloboditi?
Karl: Mogu da te povedem sa sobom...Njegova zelja je bila da unistim ovu rupu...Mislio sam da imas malo vise u toj tvojoj glavi, pretvorio si ovo mesto u kurvarnik i mesto za orgijanje...Budala,prava budala
Miller: Odbijam da podjem sa tobom...Moja zelja je bila da pobegnem od vas,njega,tog zamka...
Karl: Miller, mislio sam da si ti moj stariji brat...da si odrastao u coveka i u ovom nemoralu...
Miller: Vi tamo ste svi ludi....zivite u izolaciji po svojim pravilima...radite nesto sto...
Karl: Radimo ono sto je potrebno da prezivimo! (Karl je ljutito prekinuo svog starijeg brata i ljutito nastavio da govori)
Karl: Svi ljudi postuju neka pravila, ti meni zameras...Ovu rupu si nazvao...Vasa pesma se cuje...Osvesti se covece
(Unervozio se,delovalo je kao da ce svakog trenutka puci)
Miller: Popusi tu cigaru i izlazite odavde...Neka On dodje sam i srusi ovo mesto...Pretvorio vas je u cudovista!
(Karl nastavlja da pusi svoju cigaru dok grupa ljudi sa kojom je bio polako pocinje da ispraca ljude iz kafane...)
Karl: Ova kafana je zatvorena...(Scepao je svog brata za kosu i izvukao ga je iz sanka) da
Helga: Gospodine da li zelite da vas sacekamo ispred?
Karl: Sasvim je dobro da ostanete...Budite sigurni da je dobro porodice uvek prvo...(Dok im je to govorio poceo je da udara svog brata koji je posle toga odmah pao na zemlju)
Karl: Kada vas drugi ljudi napuste porodica je uvek tu za vas! (Poceo je da sutira svog brata koji je vec par trenutaka bio dole)
Karl: U ovom svetu jedino mozete racunati na porodicu i jedino vas porodica voli! (Nastavio je sa sutiranjem i sav besan)
Karl: Moralnost i duhovnost su najvaznije stvari pored porodice!
(Ljudi koji su bili sa njim poceli su da se zgrazavaju, Karlovo besno stanje ih je plasilo)
Miller: Brate zao mi te je...(Miller je ovo jedva izgovorio,pretucen,gusio se u sopstvenoj krvi)
Karl: Vreme je za tvoju presudu! (Karla su dve stvari pokrenule na ovaj destruktivni cin...Bio je toliko besan na Millera,zeleo je sve da zapali,zeleo je sve da unisti)
Karl: Proglasavam te pretnjom po svoju porodicu i tebe i ovu tvoju rupcagu osudjujem na plamen (Karl je poceo sa ostalima da demolira kafanu,sve su rusili,jedan od njih je polio Millera alkoholom)
Karl: Zao mi je sto te nije ubila neka bolest, zao mi je sto si morao biti bas nas brat,zao mi je sto sam te ikada upoznao...(Bacio je sibicu na Millera koji se odmah zapalio i poceo da gori, jauci i poziv za pomoc,njegov vrisak je bio strasan)
Helga: Gospodine? Da li ste dobro? (Helga je prisla mladom Karlu i stavila je ruke na njega)
Helga: Hocemo li?
(Kako je vatra pocela da se siri tako je Karl sa svojom grupicom otisao odavde, nije ni slutio kakav ce teret tek pasti na njega...)

View previous topicBack to topView next topic
You cannot reply to topics in this forum