Naruto RPG - Ninja Way
Login
Register

Guest

OPEN CHATBOX 0

Kafana ,,Rubin"

View previous topicGo downView next topic
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Wed Nov 22, 2017 12:13 am
First topic message reminder :

Ovo je mesto na kom se okupljaju ljudi koji sklapaju poslove, koji vole da popiju  pice uz prijatelja ili pak neprijatelja i oni kojima je kafana drugi dom.
Ljubazne konobarice usluzice vas u najkracem roku.

Last edited by Rei on Wed Nov 22, 2017 12:26 am; edited 1 time in total

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 9:08 pm
(Ulazi za Stefketom u kafanu. Atmosfera se nije promenila od prošlog puta, ali na ulazu mu kroz kičmu prođoše žmarci. Išao je za Stefketom do kraja šanka.)

Molim jednu čašu nekog soka od ananasa.

(Obrati se konobaru koji ga čudno pogleda, ali brzo ode da donese.)

Nije mi nešto danas dan za piće. Previše sam umoran, a i spava mi se izgleda.

(Okrenu se ka Stefketu i u znak zahvalnosti za piće klimnu glavom.)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 9:13 pm
Ah volim nekad doci u ovu kafanu, bas me opusti atmosfera....Posle svih onih sparinga sa Faustom......
Nego sta si ti radio pre nego sto si dosao u kamp?
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 9:20 pm
I meni se sviđa ovde, jeste da mi je ovo tek drugi put, ali ipak lepo je dosta.

(Okretao se malo po kafani, da bolje pogleda šta sve ima i ko je tu.)

Ja sam se uglavnom bavio nekim običnim poslovima na selu. Ništa specijalno. Postalo je dosadno zato sam i pobegao ovde. Sa vremena na vreme bi i trenirao, ali ni to nisam često praktikovao, jednostavno nisam stizao.

Ti šta si radio pre ovoga?

(Odgovorio je na pitanje, delimično istinito. Nije baš voleo da svi znaju sve o njemu.)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 9:27 pm
Ah pa ja (nije mu se bas pricalo o tome) hmmm....
Ja sam uglavnom lutao...Nisam imao neki cilj ovuda sam naisao slucajno i tako to ide...
(Stize piće, Stefke seljacina ga popije na eks i odmah naruci sledece....)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 9:35 pm
(Video je da baš i ne voli da priča o svom životu pre ovoga, nije ga krivio i sam nije voleo to toliko. Hteo je da promeni temu što pre, ali ništa mu nije pametno padalo na pamet. Baš u tom trenutku konobar je doneo piće. Uzeo je svoje i kada je krenuo da mu nazdravi video je da je Stefke svoje već popio. Žešće se ispalio, ali niko nije primetio pa nije bilo ni toliko važno. Ispio je gutljaj svog soka.)

Baš voliš da piješ?

(Upitao je radoznalo Stefketa ne pomerajući pogled sa svoje čaše, koju je držao u ruci.)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 9:40 pm
Pa ono, ne volim ja nes preterano cesto piti,
Al kad pijem onda pijem dosta i odjednom....
Steta, al oduvek sam bio seljacina....
Nego jel ti planiras biti ninja, ili samo lik koji oce da se uklopi u kamp?
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 9:47 pm
(Nikada mu nije smetalo što neko voli da pije, čak mu je to bilo sasvim normalno tako da nije zamerao Stefketu za to.)

Ma opušteno.. Nije strašno što i ponekada voliš da popiješ.. Pa svi smo valjda mi ljudi.

(Blago se nasmejao na trenutak, pa nastavio.)

Probaću da postanem ninja, još malo pa mogu za genina da polažem. Ali nije mi to neka preterana želja. To će biti samo način za preživljavanje. Način da zaradim novac.
Zašto ti želiš da budeš jači?

(Zasmetalo mu je malo, što je Stefke zaboravio šta mu je rekao malopre. Baš ovo isto kao i sada. Ali pretpostavio je da je to zbog pića. Pa je nabacio osmeh.)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 9:51 pm
Ocu malo da se zabavim u zivotu...Jos od kada se ONO dogodilo....Nisam ljudsko bice video sve do ovog kampa
Mada nije to tako vazno....
(Preuzima novu turu i pije)
Ahh, nije da volim da pijem, al kad krenem ne stajem....
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 9:59 pm
(Popravio je kaput koji je polako počeo da klizi sa stolice. Uzeo je još jedan gutljaj soka. Atmosfera se promenila, kao i muzika. Kafana se na trenutak počela prazniti, ali novi gosti su počeli da ulaze i ponovo su je napunili.)

Šta se to desilo?

(Upitao je Stefketa dok je spuštao svoju čašu na šank.)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 10:04 pm
Dobro ajde ispricacu ti, imam vremena....
Kad sam se rodio bio sam u nekom selu srednje velicine, otprilike kao ovaj kamp...
Nisam imao roditelje ali sam imao starijeg brata...
Ja i on smo uvek bili najtalentovaniji u svemu od ostale dece....
Sve dok jednog dana dok sam meditirao u svojoj sobi me nije omela negativna energija van kuce....
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 10:07 pm
Sisao sam dole, i na casak nije bilo nikoga....
Ubrzo zatim sam video mog druga kako mi prilazi...
Nakon toga samo sam video neki vetar kako prolazi i kako je moj drug ubijen...
Taj lik me je pokusao odvesti van sela....
Opirao sam se i odsekao mu ruku, on posto me nije smeo povrediti, samo me je onesvestio....
Poslednje sto sam video je bilo moje selo u plamenu...
Posle toga sam se probudio na nekom mestu nisam bio svestan nicega....
Samo sam nastavio da lutam i prezivljavam dok nisam nasao ovaj kamp...
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 10:37 pm
(Slušao je pomno šta mu je Stefke pričao. Za trenutak je bio iznenađen njegovom pričom, ali shvatio je da to u ovom svetu ništa nije strašno. Ali morao je da se pretvara kao da ga je pogodilo iako mu je to teško išlo.)

Kako se to desilo.. Ko je taj čovek bio? Šta se desilo sa ljudima iz sela?

(Zapitkivao je Stefketa, visokim tonom, glumeći da je mnogo uzbuđen.)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 10:41 pm
Neam pojma...Ima mnogo vakih slucajeva...
Nie to nis sad strasno...Ali me je promenilo kao licnost...
A i to je donekle zasto sam ovde......

This world is trash
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 10:42 pm
Trebao bi ja polako ici, aj cujemo se
(Stefke se pakuje i polako krece da odlazi....)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Tue Dec 05, 2017 10:54 pm
(Saslušao ga je do kraja. Kada je ovaj krenuo pozdravio ga je, a on je ostao još malo za šankom. Ispio je svoje piće do kraja.)

Koliko sve ovo?

Konobar: Evo račun gospodine.

(Pogledao je račun, izvadio pare i ostavio ih zajedno sa računom. Uzeo je svoj crni kaput i izašao iz kafane.)
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Wed Dec 06, 2017 3:18 pm
(U zurbi je, vrpolji se i na brzinu ispija svoje pice. Vec je na nogama, zna da ce ovaj susret jednom nesto znaciti, no sada je fokus na drugim stvarima. Neophodno je obaviti toliko toga, lista spisak u glavi, odlazi mozda i predaleko ali ne mari, on zapravo uvek koraca polako i rastereceno, igra se, toliko mu je ostalo. Naginje se nad sto, ostavlja kovertu na istom i na silu izvuce kez i radostan glas.

Krv mozda spava, ali rat nikad ne prolazi...

(Blago nagnu sesir sa glave ka Gin-u u znak postovanja i napusti kafanu.)
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Wed Dec 06, 2017 10:55 pm
Rat nikada ne prolazi ? Sta li je mislio sa tim ... Primecujuci Alucarda kako odlazi dobacio sam

-Kada tama pokrije svjet , lov ce poceti a nevini ce stradati ... Tada , tada cemo se ponovo susresti Alucarde-

Uzimam pismo ne otvarajuci ga odma , stavljam ga u kaput zatim nekoliko minuta posle napustam kafanu ...
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Sat Dec 09, 2017 9:41 pm
Ponoc je uveliko prosla. U kafani je bilo pakleno vruce. Prozori su bili skoro svi zatvoreni, nije se moglo doci sasvim do vazduha, pa je sve to doprinelo rastu temperature u tim prostorijama. Lagana muzika i dalje se mogla cuti, zvucala je poput uspavanke.
Gina je usla polu-zadihana u kafanu. Duga tamna kosa je, vec pod uticajem kise od spolja, pocela lagano da se uvija. Obrazi su joj dobili ruzicastu nijansu od toplote koja ju je zapljusnula kada je usla. Izraz lica je odavao da je zbunjena i nesigurna oko ovog mesta. Cutke, laganim korakom je sela za najudaljeniji sto. Trudila se da ne privlaci paznju.Plasila se ovog, za nju jos uvek nepoznatog mesta. Iako je bila asocijalna, kulturno je prisla konobarici i ljubazno je zamolila da joj donese nesto da popije. Mislila je da joj je najpametnije da naruci nesto provereno, pa je dozvolila konobarici da joj izabere pice. koje je tu bilo najbolje odnosno koje se najvise trazilo. Razmisljala je o tome kako joj je lakse da se veze i sprijatelji s zivotinjama, kao na primer onom mackom iz parka nego s ljudima. Palo joj je na pamet da usvoji nekog ljubimca.. uskoro ce biti vec godinu dana koliko cami u onoj kuci..potpuno samaa.
Misli joj je prekinuo zvuk spustanja case na sto, pa se odmah bacila na svoje pice. Brzo je popila sve iz case i platila racun.
Mirno, bas kao sto je i usla, krenula je ka izlazu iz kafane, fokusirajuci se na vrata, i dalje pazeci da ne privlaci paznju ljudi i trudeci se da se ne sudari sa nekim od ljudi, koji samo sto su ulazili u kafanu. Imala je neki los osecaj, zbog toga je tako naglo i krenula napolje..
" Zasto se ovako osecam....?" zapitala se, zamisljajuci da ima znanje doktora i da moze uvek sama sebi pomoci.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Sat Dec 09, 2017 11:53 pm
(Nakon dobrog rucka dosao je ovdje da "zalije" ono sto je pojeo sakeom)
Dobar dan,moze li jedan sake?

(Upitao je Yoshimitsu)
Moze, naravno!Hocete li jos ista uz sake?
(Pitala ga je konobarica)
Za sad ne

(Odgovorio je Yoshimitsu)

(Dok je ispijao sake,prisao mu je covjek nepoznat na prvi pogled,ali se sjetio da je to jedan od kurira Yamiyo kampa)
Izvolite ovu kovertu
(Stavio je na sto kovertu i brzo otisao)
(U koverti se nalazila poruka za Yoshimitsua,da dodje na sastanak do Jonina Yamiyo sela Alucarda)
Izgleda da danas napustam rano.Dovidjenja!

(Pozdravio je konobaricu)
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:
View user profile

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

on Sun Dec 10, 2017 12:35 am
Bilo je poprilicno rano, kafana tek sto je otvorila. Gina je primetila neke grupi devojke kako sede u uglu i tracare. Bile su sve starije od nje, i svaka od njih je pricala o tom nekom "posebnom" decku. Ocigledno je da je to bila neka vrsta zenske trac partije, za koju ona nikada nije bila raspolozena. Medjutim , ono sto je privuklo njenu paznju je natpis u kafani da ce se odrzati karaoke vece toga dana. To je zaintrigiralo njen um, ali ne u smislu da bi izasla pred publikom i blamirala se, al nije imala nista protiv toga da odslusa talente drugih.
"DOBRO JUTRO! " Glasno pozdravi konobaricu, koja ju je usluzila prethodno vece, pa joj da znak glavom da ce uzeti isto sto i juce.

....

- " Huh...Faust kao da je u zemlju propao....!?"
Devojka koja je radila tu je bila sokirana Giniim komentarom, a jos vise njenim upitnim pogledom. Nacula je,kako to konobarice obicno cuju, gde i odakle je Faust, ali nije ocekivala da ce Gina od nje potrazivati ovakve informacije. Gina je bila postidjena, cim je videla tu reakciju, shvatila je kako bi moglo da se cini drugima njeno raspitivanje o tom mladicu. Znala je da ce misliti o tome kasnije. Povucena iskustvom, jednostavno nije mogla dopustiti da drugi zakljucuju o njoj i to jos pogresno.No, odlucila je da ostavi brigu o tome sta drugi misle, za neki drugi put. Dobila je potrebne informacije i izasla na ulicu.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Kafana ,,Rubin"

View previous topicBack to topView next topic
You cannot reply to topics in this forum