Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Chat

0

Suma Yamiyo

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Rodjen u davno unistenom selu daleko od kampa.Tu je izgubio porodicu i dosao je u kamp kako bi ojacao i osvetio svoju porodicu.Posle je odlucio da je osveta losa ali se vraca na put osvete.
Chunin
Full body avatar : Rodjen u davno unistenom selu daleko od kampa.Tu je izgubio porodicu i dosao je u kamp kako bi ojacao i osvetio svoju porodicu.Posle je odlucio da je osveta losa ali se vraca na put osvete.

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Pon Nov 20, 2017 8:07 pm
First topic message reminder :

Van kampa nalazi se "Suma Yamiyo".U njoj je svez vazduh i dosta je tiha.Barem je sad tiha.

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Sre Feb 14, 2018 11:02 pm
Pratio sam Stefkea koji je krenuo da seta.Usput sam posmatrao
oko sebe.Lepo je bilo to sto nije padala kisa.Ali u svakom trenutku
je neki bandit mogao da nas napadne.Nisam bio nimalo uplasen jer
sam bio siguran da mogu da ubijem i najacem shinobia na svetu.
Setam dalje sa Stefkeom...

ジョジョ

JoJo!

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Čet Feb 15, 2018 12:35 am
Setajuci tako sumom i diveci se njenoj lepoti Atsushi je cuo koracanje.Brzo je se sakrio iza zbuna i gledao kako neko prolazi.Pogledao je i nije bilo nikoga.Bilo mu je cudno sto neko tek tako luta ovim sumama.Ovde lako neko moze da ga ubije i da niko ne sazna za to.

(Ovaj decko je ili lud ili neverovatno jak cim ima hrabrosti da ide ovuda...)-Pomislio je Atushi pre nego sto je krenuo da ga prati.Ovaj tip mu je bio veoma sumljiv.Kada je ustao i krenuo da prati nepoznatog tipa cuo je kako se jedna grancica slomila pod necijim stopalom.Atsushi je brzo izvadio kunai i uz veoma brzo okret bacio kunai...

#card13
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Čet Feb 15, 2018 12:43 am
Napolju nije bilo toliko hladno.Stefke i ja smo se setali.
Primetio sam nekog neiskusnog ninju koja misli da ga nismo
primetili.Odjednom me je napao kunaiem.Ja sam samo pomerio
glavu u levu stranu i kunai je nastavio dalje.

#card62

Okrenuo sam se i krenuo sa rasenganom.Medjutim kada sam
video da je to Atsushi nasmejao sam se i prekinuo sam rasengan.
Okrenuo sam se i video da je Stefke seo uz drvo i verovatno zaspao.
Seo sam kod drugog drveta i pogledao u Atsushia...

Lose se sakrivas...Inace malo mi se spava.
Nisam raspolozen nesto za prciu...Ahh laka ti noc Atsushi.Ako neces
da umres ostani bolje ovde sa nama...

#card222

#card598

Stvaram vodenog klona koji kod sebe drzi kusanagi.
(Nije definisano koliko ovaj klon stoji na terenu...)Klon
bi strazario a kada bi nestao jak pljusak vode bi me probudio
i znao bi da nesto nije uredu...

ジョジョ

JoJo!

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Čet Feb 15, 2018 3:08 pm
Atsuhsi je video kako nindza iskusno izbegava kunai.Kada je bolje pogledao to je bio njegov saborac iz tima Miv.

(Sta ce on ovde?)-pomislio je Atsushi kada je Miv napravio rasengan.Atsushijev blag osmeh na licu je nestao.Atsushi je krenuo da pravi znakove rukama,kada je Miv prekinuo rasengan.Izgleda da je Miv primetio da je to Atsushi.Atsushiju je pao kamen sa srca i opet se nasmejao.

Idi bre Miv,uplasi me hehe.

Vec se smrkavalo kada je Miv predlozio Atsushiju da ostane sa njim.Atsushi je bio znatno jaci nindza nego kada je dosao u ovo selo,ali opet postoji puno jacih nindzi,pa je Atsushi ostao sa Mivom...
Legao sam da spavam,a Miv je stvorio vodenog klona.

(Ahh sad smo sigruni.Snaga njegovog klona je priblizna mojoj snazi...)-pomislio je Atsushi i mirno uplovio u zemlju snova...
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Čet Feb 15, 2018 7:55 pm
(Koliko je već puta tu prošao, znao je put napamet. Zatvorenih očiju mogao je da dođe do te čistine. Brzo je stigao nakon nekih 7 minuta od kako je ušao u šumu. To mu je možda i bio rekord do sada. Nije toliko obraćao pažnju na okolinu, samo je sa rukama u džepovima išao kroz nju. Kada se približio i ugledao Stefketa izvadio je ruke i spustio ih pored tela.)

Baš voliš ovo mesto? (Upitao je ravnim glasom, bez emocija u njemu.)

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Čet Feb 15, 2018 8:37 pm
Ustao sam ii shvatio da je proslo dosta dugo.Klon je nestao i probudio sam Atsushia.
Video sam kako Yagami dolazi i pozdravio sam ga.Dok sam cekao da se Atsushi rasani,
radio sam sklekove...

ジョジョ

JoJo!

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Čet Feb 15, 2018 8:55 pm
Ustao je i pogledom pozdravio Yagami-a,bio je to prodoran dubok pogled koji je cepao kroz dušu,samo Yagami-evo prisustvo ga je smirilo i njegov nervni slom i užasno psihičko stanje su se popravljali...Mahnuo je Mivu i krenuo sa Yagami-em do njihove destinacije.

Mislim da ne moram mnogo da pričam.Hajdemo.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Čet Feb 15, 2018 8:58 pm
(U početku nije primetio Miva, zato mu je samo mahnuo sada, da ne bi odugovlačio i krenuo zajedno sa Stefketom. Malo ga je mrzelo da se opet vraća putem kojim je do sada dolazio, ali posao koji treba da obave je stvarno bitan.)

Kako si ti? (Upitao je da smanji napetost koja se osećala u vazduhu, tog dana. Zastao je na trenutak, a zatim nastavio da korača za Stefketom.)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Čet Feb 15, 2018 9:02 pm
Nastavio je da šeta prema izlasku iz šume,kretali su se veoma brzim tempom i zapravo dosta brzo stigli.

Dosta napeto.Ali sad je malo bolje...Inače,malo sam pričao sa Mivom oko njegovog klana,on zna čak i manje od mene.Zanima me šta ću videti u biblioteci.

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Čet Feb 15, 2018 11:20 pm
Nakon krace setnje odlucujem da odem da se setam ulicama.
Laganim koracima hodam sumom i gledam okolinu.Malo je bilo
oblacno ali mi nije smetalo.Na kratko sam zastao da popijem vode
iz jedne cesme.Nakon toga nastavljam ka ulicama...

ジョジョ

JoJo!

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Pet Feb 16, 2018 4:31 pm
Atsushija je probudio Miv.Atsushi je lagano ustajao i rasanjivao se dok je Miv radio sklekove.Krckale su Atsushijeve kosti dok se protezao....

(Spavanje u sumi je bas neudobno.)-pomislio je Atsushi i stresao prasinu sa sebe.

Atsushi je dugo razmisljao gde bi mogao da ode.U jednom trenutku,njegov stomak je zakrcao.
Atsushi je odlucio da ode u Ichiraku ramen.Tamo je najbolji ramen u kampu.Atsushi je pokupio svoje stvari i uputio se ja ulici...
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

taj Ned Feb 18, 2018 8:47 pm
(Našao se pred šumom, jedna mala ograđena parcela delila ga je do te šume. Lagano je preskočio ogradu i krenuo kroz rosnu travu, iako je na svakih 10 metara na ogradi pisalo da se trava ne gazi. Kao da će on da nanese toliko štete sada. Pazi kako da nije. Što ograđivao travu koja se nalazi na putu između mosta i tako lepe šume. Blago se nasmejao i nastavio preskakjući i drugi deo ograde. Napokon se našao u šumi. Pomalo retka propuštala je sunčeve zrake više nego leti. To mu je malo smetalo, ali nije narušavalo toliko atmosferu. Krenuo je kroz nju prateći svoju senku koja se projektovala na zemlji ispred njega.)

Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Suma Yamiyo

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu