Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Camp StreetsDanas u 12:53 pmMiv
Kuca JoestarDanas u 12:03 pmMiv
Stefketove KAtaKomBEDanas u 12:00 pmMiv
Darukyna KucaDanas u 8:18 amRaneki
Kuca RobinDanas u 12:21 amChara Fujimoto
Kafic ,,Solaris"Juče u 9:19 pmRaneki
Kapija kampaJuče u 9:08 pmStefke
Camp StreetsJuče u 7:50 pmAhill
Camp GateJuče u 4:13 pmRaneki
Ryu's homeJuče u 1:49 amRyu
RekaJuče u 1:43 amBoa Hanckok
TestiranjeUto Feb 20, 2018 10:17 pmMiv
Tokomotova kućaUto Feb 20, 2018 9:23 pmTokomoto

Chat

0

Chin'Ko Palata

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.
Admin
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Sub Feb 10, 2018 1:32 pm

Palata koja se nalazi u sredistu osrtva okruzena lekovitim vodama koje teku po osrtvu. Ovo je mesto gde se odrzavaju sve lutkarske predstave gospodara Meseca koje je tako voljan kreirati. Na spratu nalazi se balska dvorana a negde pri vrhu nalazi se prostorija namenjena za savet.

Lv 1
Full body avatar :
Sage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Sub Feb 10, 2018 1:38 pm
Gosti bi trebalo vec da dolaze zar ne..?

-Samo je jedan trenutno na ostrvu i uputio se ka vama gospodine.

Kao da nije to osecao i sam. Druga dvojica su malcice kasnili no nije bilo toliko tragicno. Savet je bio za njihovo dobro i njihov nedolazak bi samo mogao naznaciti stetu u nadolazecem sukobu. Naspavan, odmoran i spreman za zalogaj razgovora Senkei je sedeo sa leve strane stola. Pred njim se hladilo belo pice, nepoznatog porekla. Najblizi opis njegovog izgleda bilo bi vrelo mleko ali to svakako nije bilo. Otpio je gutljaj cuvsi prve korake dolaska. Takodje kako je ostatak krocio nogom na ostrvo osetio je te je uz blag osmeh sacekao da mu svi dodju na nišan. 
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Sub Feb 10, 2018 2:01 pm
Isao je spoljnom terasom palate. Senka stuba pa svetlo otvora. Opet. Opet. Kolonadom ga je vodio nindza u beloj odeci - Jedan od onih poznatih ninja Mesecevog ostrva. U Kinovim ocima bese covek kao i svaki drugi. Hodao je nekako cudno kao da mu je povredjena leva noga no ostatak njega bese sasvim sasvim normalan.

Prosli su peske lagano kako se Kinu cinilio 18 km dok ninja koji nije hteo reci nijednu rec neznancu nije dodao kako se priblizavaju. Zaista osecao istu belu chakru kao kada je bio na ostrvu pre 3 godine. Tada je pored njega bio neko koga moze izgubiti i strah je upravljao njegovim telom. Sada pelinkovac upravlja njegovim telom. Dobro popio je casicu da ima onu ostrinu i refleks, da mu se usta ne koce u razgovoru i slicno,  nije se odvalio. Jedino sto ga je brinulo je sto ce nakon saveta sve to morati da pise nasiroko kampu. 

Nindza je stao i otvarao vrata teatralno. Kin je pomislio da i vrata od kupatila otvara teatralno koliko je to njemu bilo glupavo. 

~ Morimoto Kin, prvi kage Shinrai kampa!

Kin je podigao obrvu jer kako je ispalo svaka ptica na grani je znala o njegovoj tituli u poslednje vreme. Takodje glas koji je bio piskav kada ga je predstavio mu je na trenutak naterao smesak na lice. Samo trenutak. Usao je u prostoriju videvsi "sav sam beo" ninju za stolom. Sa toliko bledim licem nije ni izgledao kao covek, vise kao neki mermerni spomenik. Blago je nakosio glavu, ne sagnuo vec nakosio (nema diskus).

Nijedan dogadjaj u mom kampu ne bezi vasem oku, zar ne ?

Kin je pitao ironicno uz osmeh slican pitanju. Prisao je i seo potom naspram Senkei ocekujuci neki njegov lordovski odgovor. Ocekivao je da ce i crnokosi Licko biti u prostoriji, al ga nije video.

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card538 #card96 #card535

Lv 1
Full body avatar :
Sage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Ned Feb 11, 2018 1:01 pm
Pogledom je pratio kage-a. Uljudno, mirno je hodao. Senkeiu su ruke bile u cudnom polozaju i malo je bio nakrivljen  u stolici dok se Morimotov ulaz "odigravao".Nasmesio se odmah na njegovu opasku i podsetio se incidenta kojeg je imao sa njim pre 3 godine. To bese oprosteno od strane Visokog Sada, ne i zaboravljeno.

Kako je prijateljica koja se vratila nakon tako dugo vremena.?

To je bio sasvim pristojan, jasan odgovor. Senkei je dodao propratni kez sto bese neobicno za njega ali mu je lepo stajao. Polako je izbledeo i on je stao gledati u Kina kao da i nije tu. Bledo su oci gledale u njegove verovatno u razmisljanju nekom. Kez je kao na usporenom snimku polako nestajao kako je osetio novo prisustvo chakre na osrtvu. Trgao se iz tog ukocenog pogleda potom uz dodatan smesak kojim je pokusao da opravda isti.

Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Ned Feb 11, 2018 1:19 pm
Pokazivanje slabosti bio bi najgluplji potez koji bi mogao uraditi na takvom savetu iako se mozda osetio tako. Stegnuo je zube pomislivsi na sav onaj "popi" Lickov i sve šeme koje su verovatno izveli. Nasmesio se samo. Kruto. Poslovno. Zablenuo je u njega potom i zaista bilo je cudno. Diskusija nije mogla poceti bez ostatka lidera te je Kin zamolio strazare da mu donesu caj i doneli su ga potom zaista. Dok je nestajala ona pocetna vrelina vatre u crvenom picu koje se pusilo u solji Kin se nalaktio na sto oslanjajuci svoju pesnicu na sklopljene sake. Nije znao kako da se ponasa pa je sedeo tu, ispijao caj i cekao kao da je na razgovor za posao. U tim trenutcima kada nije radio nista poceo bi da razmislja o svemu sto je isplanirao i to bi pocelo da mu jede um, gric po gric na kasicicu. Nije se dalo primetiti ni po licu, ni po pogledu, ni po ponasanju. 

✦✦✦✦✦✦✦

Lv 1
Full body avatar :
Lord
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Pon Feb 12, 2018 11:49 pm
(Citav minijaturni kontinent kao da je nabijen na tom lebdecem ostrvu, polagao je nadu u to da su Hamurini naslednici vicniji arhitekturi nego li shinobi vestinama. Njegov vodic je prost vojnik, vise nalik na poslugu u dugom belom mantilu. Neobican mentalitet izbija iz svakog kutka koji se da ugledati duz rute kojom idu u nedogled. Muk, tisina svuda. Hvata ga besnilo, jos jedan od onih cudnih napada koji uslede posle prastarog unutrasnjeg pitanja -,, zasto?". Nije bilo pravo vreme da razlaze i tumaci motive svojih postupaka jer jedino na sta je mogao naici jeste ravan zid bez ijedne neravnine da se tumaci. Svako njegovo delo je besmisleno i neprotkano licnom zeljom i ambicijom, on postoji zato sto mora. Mermer pod cizmama u akusticom hodniku jeci na daleko, klepet krila odzvoni tupo i pogled mu ukrade vrana na otvorenom prozoru. Misli stadose.)

(,,Prvi Lor..." - Tetralno bese krenuo beli batler posto se vrata dvorane otvorise ali ga on prekide naglo potapsavsi ga rukom dva puta po ramenu te ovaj shvati da je bolje da ustukne i skrati proceduru. Dva shinobija su vec bila prisutna, beli mora da je bio domacin- najpopularniji modni detalj izgleda da im je boja kreca od glave do peta. Drugi je gost cije lice ne vidi, okrenut mu je ledjima. Teska vrata za njim se nesto grublje vratise u zatvoren polozaj, a on pracen tim odjekom koji mu utisa prve korake pridje i sede naspram vec vidjenog shinobija ofarbanog u ljubičasto, bice da je dezavu. Nije progovorio ni rec dok se nije smestio kako treba i skinuo sesir ostavljajuci ga pred sobom.)

Alucard gospodo( pogleda naizmenicno u obojicu dok se prestavljao), cemu dugujem ovo zadovoljstvo? (Pomalo sarkastično kroz osmeh, bilo je to daleko od zadovoljstva.)

~The Bird of Hermes is my name, eating wings to make me tame.~ 
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Pon Feb 12, 2018 11:56 pm
(Samo sto je Alukard zavrsio pitanje mala rupa u prostoru nasta u dvorani, velikom brzinom se prosiri i isto tako nestade ostavljajuci iza sebe nesumnjivo   jednog uchihu sto se dalo zakljuciti na osnovu sharingana koji je plamteo. Bilo je besa u njemu ali tek u mrvicama koje su se dobro krile iza njegove stalozenosti i gospostvenosti. Nije tracio vreme, dograbio je rukom jednu od stolica, izvukao je i postavio tacno naspram procelja namenjenog za domacina. Udaljen par metara oslonio se rukama o naslon za tren i gledajuci prisutne prestavio se.)

Kisai Uchiha, Lider Zenka i (dodade uz smesak sharinganom zagledan u oci sagea) direktni naslednik Hogoromo-ov.

(Seo je na stolicu prekrstio noge i ispruzenom rukom gestikulira da se nastavi sve sto je njegova pojava mozda prekinula.)
Lv 1
Full body avatar :
Sage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Uto Feb 13, 2018 12:47 pm
Nekoliko minuta cekanja u šutnji sa Morimoto Kinom su makla cak i vestacki osmeh sa njegovog lica. Prvo je usao Alucard. Cudna, njemu neshvatljiva pojava ogromnog coveka pridruzila im se za stolom. Otvorio je oci sirom potom dok se telo coveka u crnom materijalizovalo pred njim. Prepoznao je Uchiha chakru i znao je odmah ko je. Ispratio je njegovo sedanje sa nesto vise paznje ocekujuci neki interesantan detalj. Rekao je kako je naslednik te se Senkei nasmesio samo na to.

Lepo. Svi ste se odazvali kao pristojni lideri svojih organizacionih particija. Nadam se da cu biti vrlo jasan u onome sto cu reci i da cete shvatiti to ozbiljno. 

Nesloga, rat i ubistva vladaju svetom koji bez kontrole pocinje da se raspada. Mutne radnje, spletke, zavere i osvete bazirane na krvnoj osveti su ono sto treba iskoreniti u ukloniti. Vi kao strane najblaze receno u sukobu niste sposobni da to uradite i Lord Mesecevog osrtva je odlucio kao naslednik Sage-a da to uradi umesto vas. 

Izvadio je papir i rekao kako sada cita njegove reci mekim sustavim tonom :

Moji dragi lideri, Senkei je verovatno vec obavio uvodnu pricu kada vec cita ovo pismo. Ja sam Otsutsuki Nora, unuk Hamure i nosilac svevideceg oka tenseigana. Verovatno da nemate predstavu o tome, ali kada se u borbi protiv demona vojevala pobeda Otsutsuki Hamura je onaj koji uzeo tezi deo posla i otisao na Mesec da stiti svet od eventualnog oslobadjanja Kaguye. Ja, originalno odatle i pocinjem i mogu reci da je Mesec dosta mirnije mesto. Medjutim. Iskrsao je problem. Kakav ? 

Naslednici Hagoroma Indra i Ashura su u svojoj nepromišljenosti ostavili lanac mrznje koji je doneo neslogu u svetu. Ninshu je postao Ninjutsu, a mir je postao smrt. Particije originalnih ninji podelile su se u nebrojivo delova gde su najpoznatija mesta zauzela 2 kampa. Oba kampa su jednka po pitanju moci kako je jedan sluzbenik procenio i takodje jednaka po krivici za ono sto je uradjeno.

Ovaj sastanak ima za cilj da prekine sve sukobe. Da osnuje alijansu mira u kojoj porodice ninji po svetu nece cekati sa decom u narucju ninje izvrsioce osvete. Dosta je krv neduznih ljudi na kojima se izivljavaju svi snazniji tekla korenima ovog sveta. Nema svrhe da strazarim mesec ako cete ovde unistiti ono na sta pazim. 

Ako ste savesni ljudi koji brinu za nesto vece od osvete prihvaticete moj poziv i mir ce zavladati svetom. Tada cu moci da povucem moje shinobije sa ovog sveta i nastaviti svoj posao u miru i zadovoljstvu. Ne zelim da navodim sta bi se desilo u suprotnom i ovo je kraj mog pisma. Senkei ima upute sta da uradi u mogucnosti razlicitih vasih odgovora i zelim od vas da odgovorite sada. 

Gospodar Meseca, Visokog Sada i Mesecevog Osrtva Otsutsuki Nora

Senkei je u sebi izdahnuo i podigao glavu sa papira gledajuci prisutne ninje. Uklopio je pismo u originalan oblik i odlozio ga levo od sebe. Setao je pogledom po svakom cekajuci reakciju i odgovor misleci da je sve pismom receno.
Lv 1
Full body avatar :
Kage
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Uto Feb 13, 2018 4:02 pm
Obe ruke mu behu na stolu, šolja od čaja napola popijena. Ispratio je dolazak dve ninje koje nije pozavalo ali po ponasanju boji kose i izgledu moglo se predpostaviti da su Uchihe. Ponasanje u obojice mu nije prijalo te se okrenuo Senkei koji je poceo cita Rat i Mir. Generalno se slagao u vezi svega procitanog osim dela gde su oba kampa kriva. Po prici koju je slusao ceo zivot stariji brat Indra je taj koji je dobio besnilo i poceo da luduje pa je celo njegovo nasledje tako zavrsilo. Tajac koji je na trenutak nastao Kin je prekinuo odma iz sitan kašalj pre nego sto je poceo da prica.

Kreiranje takve alijanse bi znacilo oprastanje svih nedela koje je izvrsio doticni kamp. Svaki oblik pomirenja je odbijen od strane Shinraia. Ali.

Setio se svih koji su mu umrli i svih koje je ubio. Nije mu bilo lagano oko srca pri pomisli na umrle te je u njihovo ime i nastavio pricu.

Dogovor o nenapadanju i potpisivanje istog je sasvim normalan potez na koji moj kamp pristaje. U slucaju takvog dogovora stvorio bi se propisni šablon ponašanja koji se dogadja u susretu sa ninjama druge pripadnosti koga bi se svi mogli pridrzavati. Takav sablon bi znacajno smanjio pokolj i sve krvave stvari koje se dogadjaju. Mastarija kakvo je trenutno sjedinjenje u drugarski mir ako sam dobro shvatio je moguca u dalekoj buducnosti, sada dok su rane jos sveze ne. Oni su oni, mi smo mi. Neka nas se klone i sve je u redu.

Izdahnuo je necujno i popio ostatak šolje odlažući je na sto potom. Glavu je okrenuo ka Alucardu na koga je po nekom u njegovoj glavi zamisljenom redosledu sada bio red.

✦✦✦✦✦✦✦

Lv 1
Full body avatar :
Lord
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Čet Feb 15, 2018 10:29 pm
( Osetivsi po Morimotovoj gestikulaciji da je sada red na njega da govori on prasnu u smeh koji je gusio u sebi jos dok je pismo citano. Dovede se u red malo i ispravi u stolici, vazduh mu je punio grudi kroz nozdrve. Dosao je sebi i odahnuo na glas.)

Oprostite na mojoj neucivosti (odmahnu rukom i dalje sa labavim kezom na licu) ali ne umem da odolim lose sklepanoj sali. 

To vam je cilj zar ne, da se ismejemo? (Upita kroz odglumljenu zacudjenost prepun sarkazma.)

Ako sam dobro shvatio Lord Nora ljubazno moli da mu kampovi predaju kompletnu autonomiju i da on bude glavni procentelj i sudija, jel to? Uputite me o cemu se kog djavola radi jer meni zaista nista od recenog nema smisla. Opravdacu se cinjenicom da sam sreo malo dobrotvora medju ljudima, pa razumite nelagodnost koju u mebi postice ,,dobra namera".

(Pomalo vec srdit poce da nabraja.)

Kao prvo, za godinu dana koliko sam ja llider kampa Yamiyo nema poginulog u borbi na frontu pa bio on okarakterisan kao javni ili tajni nije ni bitno frontovi su mrtvi, smrtna je kazna za onoga ko postupi van mojih narednenja. Objava zakona doslovno je sazeta u recenici:  ,, Shinrai kamp ne postoji, nikada nije ni postojao, ne trazite, ne pominjite.". Nema shinobija koji se o njega oglušio, svi sumnjivi ostali su bez glave cim su izgovorili prvo ,, protiv", pocevsi naravno od korumpiranih izgovora za ljude koji su vodili kamp pre mene. 

Poslednje 3 godine ratna dejstva su minijaturna i na nivou statisticke greske u procenama, tek po koja krvna osveta mozda i lose pripisano ubistvo je sve na sta ce te naici daleko u nazad. Zar ja prvi ne bih znao da se zar ponovo razbuktava, pa na posletku klao sam i jedne i druge? 

(Nasloni se napred na sto i skupi sake u jednu pesnicu, nastavljajuci mirnijim, politicnijim tonom uz stari dobri kez.)

Molim vas da govorimo otvoreno. Vi ili zaista imate lose podatke i delujete po savesti ili je ovo cista glupost, razvijanje mehanizma za dobijanje odredjene koristi. Ja licno verujem da kada neko gura nos gde mu nije mesto, ne radi to iz dobrih razloga, a vi gospodo ste duboko zaronili i na samoj ste granici vasih nadleznosti po pravu koje je veliki Sage ostavio. 

(Pokaza na Kisaia pre nego nastavi dalje sada zagledan iskjucivo u domacina.)

Sa ove strane ,,zida" jos uvek  postoje naslednici vladara, pa kakvi god bili novi ili stari na njima pravo ostaje i samo iz njih proistice suverinitet veci od onog koji imaju kampovi, vasa nadleznost je tu suvisna i neosnovana.

(Utisano ali i dalje razgovetno, sa trunkom jezive dubine iz njega.)

Razumes li Beli sada sta mi je tako smesno kad cujem tebe kako ljubopipljivo cvrkuces citajuci sa te hartije?

(Bese to retoricko pitanje jer istog trena nastavi dalje ne skidajuci ton i pogled sa Sagea.)

Ali ispunicu vam svima zelju, bez obzira na to sto je praksa vec u ozbiljnom zamahu utisala taj konflikt koji potencirate.

(Pokaza na Morimota.)

Mozda je ovaj covek pobio neke od najboljih ljudi za kojima i danas zale u Yamio kampu, a mozda sam ja bas licno pobio njegove najblize. Rat je rat ili samo ja to ovde vidim, sve to je bilo ,,mozda" ali sigurno je jedno- ja sam onom mladicu koji je doputovao samnom kao drugi covek kampa posekao roditelje pre vise od dve decenije i sta sad treba da radimo? Ostavite se prazne slame i proslih vremena, zemlja ce trajati duze od nas...

(Oduva uz smesak vracajuci se nazad u prijatniji polozaj uvodeci svoj monolog sto jezgrovitije u kraj.)

Ispostovacemo formalnosti i kao ljudi pismeno ovde kako vam je zelja  zakljuciti primirje i konkretizovanu saradnju u kljucnim oblastima, posle toga znajte da dok ne sprovedem reforme i ne nacinim od Yamiya ono sto sam zamislio ulaz je strogo zabranjen. Dragi moji ne zelim da vidim ni vas niti vase izaslanike, placenike i ostalu gamad...

(Nakon trenutka pauze ne bi li svima usle u usi kako treba njegove reci predade loptu Kisaiu.)

Verujem da smo se dobro razumeli...Kisai tvoj red.

~The Bird of Hermes is my name, eating wings to make me tame.~ 
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Čet Feb 15, 2018 10:34 pm
(Preuze rec nakon par trenutaka tisine. Bilo mu je jasno da je u hendikep situaciji, imao je Alucardovu naklonost ali ne i jasnu podrsku njegovog kampa, gotovo da ga je vise iskoristio kao postapalicu u svom govoru. Sa druge strane lider Shinrai-a se nije ni pozvao na njegov autorititet, klimave ali vidljive granice u podeli su pocele da se nadziru.)

Ono sto sam i ko sam i sta predstavljam nije naznaceno kao svrha ovih pregovora, stoga ja prosto mogu da navedem da Zenkai daje podrsku miru i svoj glas za potpisivanje sporazuma u kom ce moje ime biti garant, strazar nad sukobom.

(Potom se lutajuci pogled usresredio iskljucivo na vodju sastanka, coveka u belom.)

Doduse moje pojavljivanje ovde ima apsolutno drugu svrhu. Nakon toliko godina skupljanja moci i pravih ljudi Zenkai kao produzetak nasledne vlasti je vise nego sposoban da tu funkciju obavlja bez nadzora koji se vama sa meseca cini kao preko potreban. Ovde sam da zahtevam ono sto je moje i da trazim garancije o povlacenju vasih snaga, svaki drugi ishod do slaganja sa tim jeste cist ultimatum koji povlaci rat, to vam je valjda jasno?

(Pitanje se jeste odnosilo na prisutnog sagea, ali mu bi jasno da on nema komandnu ulogu pa samim tim ni odobrenje da podari garancije na osnovu licnog misljenja, te nastavi dalje.)

Svakome njegova zemlja u ruke, a mi cemo umeti da cenimo vasu zdravu inicijativu i brigu koju ste pokazali u buducnosti kada se jednom spakujete i odete odavde.

(Mrtva je ozbiljnost i strogost na njegovom licu, koristio bi snaznije reci ali covek na njegovoj poziciji mora biti predan politickoj korektnosti, njegova agresija ne bi pridonela nicemu dobrom ako ne po njega, onda definitivno po kampove, a vladati pepelom nije san nijednog kralja.)
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

taj Sub Feb 17, 2018 3:47 am
(Dok je ulazio kao Lordova desna ruka nije privlacio niciju paznju svojom pojavom.
Dobio je informaciju da ce Shiki biti ovde,ali pak bese pogresna izgleda.
Zeleo je sa njim da se ponovo sretne,ali nije mu se zelja ostvarila.Svi su bili na skupu koji su trebali osim njega.
Na trenutke bi ga jeza uhvatila od chakre koja se nalazila u jednoj prostoriji.
Prosto cudan,veoma neprijatan osecaj. Nije progovarao ni rec iako je u par navrata zeleo da se umesa.
Ipak stisnuo je zube i cutao. Usledio je ne toliko kasnije i Alucardov govor.
On bese cak i najduzi ili mu se mozda samo cinilo zato sto je navikao da se smori od njegovog govora.
Izneo je jednu laznu informaciju na koju se zamalo cak i nasmejao,naravno ne bi na glas.
Kao jedina osoba koja je znala sta je bilo njegovim roditeljima nije ga bilo briga sta ovaj prica drugima.
To je sve stvar farse i tipa razgovora koji vode shinobiji kao sto je on.
Taj deo mu nije smetao pa je nastavio da slusa razgovor,raspravu sta god bilo.
Ljudi sa meseca,istorija,rat,mir,organizacije svetlosti i tame. Sve obuhvaceno u jednu kompleksnu pricu.
Od sedenja i cutanja je vec poceo da ludi.Osecao se kao nepotrebna osoba,sto u ovom trenutku i jeste bio.
Naravno kao neko ko skuplja informacije o svemu ovo mu je bio dobar materijal.
Macevi pod pojasem su stojali mirno kao i njegove ruke koje behu na stolu.
Ovde nije bilo ljudi koji bi oduzimali pri ulazu oruzije...sto je bio slucaj u njihovom kampu. Odnosno Dvorcu.
Prodjose sati i sati.Sunce je vec bilo nadomak horizonta. Noc se polako priblizavala kao i kraj samita.
Kada se sve zavrsilo ustao je sa stola, delimicno zadovoljan,odnosno nezadovoljan odlukama, otisavsi zajedno sa Lordom i jos jednim joninom koji bese sa njima.Ipak tamo mu je Alucard saopstio da ostaje...)
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Chin'Ko Palata

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu