Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Chat

0

Bambusova suma

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 6:37 pm
Ovo je mali deo bambusove sume koja se nalazi u oblasti 36 u ovoj sumi se lako izgubiti jer je peisaz skoro identican svuda

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 6:43 pm
(Dolazimo lagano u unutrasnjost sume bambusa posto se smracilo moramo da se ukampujemo i zanocimo u sumi da bi sutra ujutro nastavili put dalje )

Pa momci to je to nemamo kuda moramo ostati ovde celu noc staces necemo da rizikujemo nase glave bokje da svi ostanemo celi

(Blago se nasmesi i poce skupljati drva za potpalu)

//RP RADIMO DO SUTRA POPODE //

Lv 1
Full body avatar : https://imgur.com/zwbcQCl.png
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 6:49 pm
Nista ovde najbolje da postavimo vatru. Idem ja da proverim okolinu, Sakone cuvaj gospodina.
-Pokaza prsto na mesto, gde je zamislio vatru. Potom krenu da seta uokolo proveravajuci da li nema nekih bandita ili opasnih zivotinja-

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 6:58 pm
Ulazeci u unutrasnjost sume bambusa Sakon je pazljivo saslusao Fausta i Akia.

U redu je Faust, Akio dok ste vi u drugom poslu ja cu pripaziti na gospodina Tazunu.

Sakon polako prilazi Tazuni i hvata ga za ruku, te potom malo pogledao oko sebe i rece.

Gospodine Tazuna, podjite samnom do ovog drveta, tu cemo sacekati Fausta i Akia.

Te potom Sakon ode do najblizeg drveta u pratnji sa Tazunom, navali se na drvo dok ceka svoj tim.

Pa, gospodine Tazuna dok sam ja sa vama, ne morate se nicega plasiti.

Te Sakon poce razmisljati u sebi. [Hm, pa dobro nemam nista protiv da se ovde ukampujemo, samo se nadam da cemo se lepo zabaviti, hehe]
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 7:28 pm
(Kada smo postavili vatru neprijatelji su nas spazili i aktivirali zamku sa tazunine leve strane lete ogromne kolicine surikena dmg je 200 natopljeni su otrovom ako ga jedan zakaci morate prekinuti misiju i ovdesti tazunu nazad u kamp na lecenje)

Poslednji izmenio Faust dana Čet Jan 18, 2018 9:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 7:38 pm
-Zacuo je puckanje, okrenuo se ka izvoru zvuka. Video je kako previse surikena ide na Sakona i Tazuna, prodrao se iz svog glasa dok je radio znake rukama.-

SAKONE PAZI, ZAKMA LEVA STRANA !!!!

(Necu stici ne ne NE !)
-Osetio je u delicu momenta osecaj krivice i bespomocnosti, jer nije u trenutku mogao nista da ucini -

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 7:46 pm
Brzo se okrenu na levu stranu u kojoj su leteli surikeni. Stao je ispred tazune i rekao.
Gospodine Tazuna, ostanite iza mene, znam Akio ne brini, upravo cu ih se resiti.
Brzo je poceo raditi znake rukama da bi mu se u ustima, pojavio mali mlaz vode.
#card44
Iz usta ispaljuje veliki vodeni talas, koji unistava sve surikene, te se potom okrenu ka tazuni i Akiu i rece sa osmehom na licu.
Uf, covece ovo je bilo blizu zar ne, hehe, nisam se nadao da ce nas neprijatelji otkriti tako brzo, moramo biti oprezniji od sada.
Zatim Sakon seda na zemlju da se malo odmori, pa pomisli u sebi. [Uh, covece, ako je ovo neprijateljev prvi korak, sta li nas jos ceka]
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 7:52 pm
(Faust je zacuo nekakvu buku dok je skupljao ogranjke istrcao je i ugledao gomilu shurikena na podu , Tazunu koji je gledao izbezumljeno u shinobije a onda Faust rece )

Zamka...znaci ipak znaju gdje se nalazimo ovako imamo potpale i ogranjaka do sutra mozemo da izdrzimo jer je jesen blaza ali to sluti snegu to je opasno po shurikenima vidim da su natopljeni ortovom moramo biti oprezni kada nam se prispava jedan mora da strazari i tako na smene okupite se oko vatre da zbijemo svetlost

(Faust prilazi vatri)

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 8:02 pm
-Prestao je da radi znake rukama kada su shurikeni bili zaustavljeni. Potom je prisao vatri i seo kraj nje, ostavio je ranac kraj sebe. iz dzepa jakne je izvadio paklu i jednu cigaretu koju je zapalio. Uvukao je dim i ispustio, osetio se opusteno posle putovanja. Toplina vatre je stvarala pozitivnu atmosferu.-

Uhh nadam se da cemo barem malo da se odmorimo do sutra.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 8:07 pm
Uff. Uzdahnu jednom, te se potom obrati Tazuni.
Pa bolje da i vi podjete gospodine Tazuna, za svaki slucaj budite blizu nas.
Zatim se Sakon i Tazuna okrenuse i podjose ka vatri. Sedose kraj nje, dok je Sakon gledao u Akia i Fausta, pa im se obrati.
Hm, ovo postaje opasno, kao sto si rekao Fauste, neko ce morati da strazari, ali naravno na smene cemo strazariti, ako se slazete, evo ja cu prvi.
Sakon je rekao sve sto je imao za sada, zeleo je da bude uspesan u timu i da se ova misija zavrsi uspesno.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 8:36 pm
(Faust iz ranca vadi cetiri ribe i stavlja ih na rznice potom primice vatri a onda rece )

Ovo nam je vecera i to je to nisam smeo da preopterecavam tezinu torbe ako budemo gladni moracemo da ulovimo nesto ako budemo imali vremena tako da moramo paziti na sve resurse koje imamo...

(Tokom price Tazuna promrmlja)

Nisam trebao da poverim svoj zivot gomili balave dece

(Faudt bi ga samo ignorisao i posmatrao teren nekad bi se okretao iza sebe ali nike bilo nikog culo bi se samo pucketanje vatre )

Mozes ds strazaris Sakone kad se umoris probudi mene

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 8:45 pm
Zelite da cujete pricu kako sam upoznao Madaru, mislim da ubijemo vreme bar ako nista.
-Gledao je u vatru prisecajuci se kako je sve pocelo. Potom je pogledao u saborce oko vatre koji su bili tu. Zeleo je prekine tisinu i dosadu u drustvu-

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 8:54 pm
Sakon je video kako Faust uzima cetiri ribe i pece ih, pa Sakon doda. Ma uredu je Faust, snacicemo se za hranu, to bar i nije problem.
Gledajuci u ribu, Sakon se zapita u sebi. [Hm, pitam se pitam kada ce ova riba biti gotova? hehe, nadam se uskoro] Sakon je cuo Tazunu sta je rekao, pa se izdra na njega.

Sta, koga ti to nazivas balavom decom, spasli smo ti zivot, ti matori cudaku. Nikada ne vredjaj nindzu, to je velika greska, samo da znas.
Te saslusa Akia, pa doda par reci. Hm, Uchiha Madara, i ja sam se druzio sa njim nekoliko puta, ali on je bio previse ubudjen njegovim putem, mislio je da je najbolji.
Ali, to ga je upravo i kostalo zivota, da je bio razumniji i sve to, ziveo bi, u svakom slucaju on nije sa nama.

Pa Akio, kako si se upoznao sa Madarom?
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 8:59 pm
(Faust se okrete a onda mirno rece Akiu)

Samo ti pricaj Akio znam ja Madaru bili smo na misiju to je bili tri cetiri dana pre njegove smrti staces radoznalost je ubila macku bio je radoznao jezik dugacak provociro provociro i zavrsio dva metra pod zemljom izvini Akio ispiricaj pricu

(Faust se podlakti i poce slusati Akia)

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 9:12 pm
-Uvukao je dim i ispustio kroz nos. Polako je poceo da prica-

To je bilo pre dve godine, kada sam se zadesio u nekom selu nedaleko od kampa. Ostao sam bez hrane i novca i morao sam da radim na farmi kao pomocnik. Jednog dana kad sam odmarao od rada na obali reke, sreo sam jednog cudnog momka. Pricao je sam sa sobom i imao cudne pokrete. Prisao sam mu i poceo da pricam sa njim, upoznali smo se njegovo ime je bilo Madara. Pricao mi je kako je sve izgubio u zivotu, onda sam shvatio zasto je takav. Traume su od njega napravile ono sto je bio, pomagao sa mu da se socijalizuje, naucio sam ga posebnim nacinom zivota. Zato je i kasnije postao samurai. Posle godinu dana on je otisao iz sela , a ja sam ostao.

Kasnije smo se sreli u kampu, tada sam saznao da je ubio osobu koja mu je unistila zivot. Njegovo psihocko stanje se pogorsalo od kada sam ga zadnji put video. Nisam puno pricao sa njim dok nije poginuo. Sam je kriv za to svako je odgovoran za svoj zivot, ali ........ ipak ......... nije trebalo da umre, jos je bilo zivota pred njim.  
Ali jebiga zivot je surov.

-Lakse mu je bilo nakon sto je sa neki podelio pricu, vec izgorelu cigaretu je bacio u vatru.-

Pa eto te price, imate vi neku ?

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 9:32 pm
Posle duge price saslusane od strane Akia, Sakon podignu glavu i rece. Pa posto smo u istom timu, mislim da bih vam trebao ispricati
                                                                                                                    pricu, od mog detinjstva do sada.

Zatim je legao na zemlju, podigao glavu ka nebu i rekao.Malo je duza, zato ce potrajati.

Jednom davno:
Pre mnogo godina, rodjen sam u jednom zabacenom selu, u tom selu bilo je samo 3 sinobia, moj otac, moj brat i drugar od mog brata.
                       Pre pet godina, odredjena grupa nindzi, napalo je nase selo, da bi ih sprecili u tome, moj brat i njegov drugar, uskocili su u bitku, gde sam ja sa mojim ocem i majkom tada pobega
iz sela u nepoznatom pravcu. I tako je bilo, lutali smo danima iz jednog mesta u drugo, bez cilja, bez doma, ziveli smo po sumama, pecinama i raznim drugim mestima. Nedugo zatim, otpoceli su sa
ratom, gde su na moje oci ubili moga oca i majku, pre nego sto su poginuli, otac me je zatvorio u skriveni dzicu naseg klana, i tako sam ja dospeo ispred kapije kampa, kada sam usao unutra bio sam
strasno povredjen, spazili su me neki ljudi, i ja sam prebacen u bolnicu. Prosla su cetiri dana kada sam se osvestio tek tada su mi oni objasnili gde sam ja zapravo, vremenom secanja su mi se polako
vracala ali je bilo mnogo napeto ziveti takav zivot, postao sam nindza kako bih postao jak da bih kasnije proverio nesto, ono sto zelim proveriti je da li su moj brat i njegov drugar ubijeni ili su preziveli.
                                                                                                                                    To je jedini razlog.

Pa Fauste, imas li ti nekakvu ovakvu pricu?
Upitao ga je radoznalim glasom i znatizeljom, jer ga jos nije toliko dobro poznavao.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 9:50 pm
(Faust se malo najezio od svih prica a onda rece)

Nemam neku pricu ali ispricacu vam nesto o mojoj Elizi i meni .....Davno u jednom siromasnom naselju setao sam ulicom padala je kisa a onda sam ugledao nju bila je zanosno lepa stojala je na prozoru i cesljala svoju lepu zlatnu kosicu posmatrao sam je bila je prelepa saznao sam da je ona pacijent moga oca koji je bio lekar u to vreme ali je sve
izmenilo kada smo napunili po sedamnaest godina njeno stanje se pogorsalo i umrla je od tada sam postao shinobi i nasao svj novi put ali je nikad nisam zaboravio ...

(A onda Faust zevnu i ustade malo pretegnu se koliko je dugacak i rece Tazuni)

Gospodine tazuna mozete da spavate ako zelite ...

Dobro i da izvinjavam se za sve nevolje koje sam prouzrokovo vama patuljcima ....

(Faust se sarlanto nasmeja izvadi ribu iz zara i podeli svima a onda rece )

Prijatno !

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 9:56 pm
-Uze ribu u ruke poce polako jesti, dom mu misli prolazise kroz glavu-
(Nama zivot nista nije dobro doneo, ali idalje verujem da mogu da ispravim neke stvari.)

-Uzivao je u trentuku sa prijateljima, i shvatio je da svi oni gubili u zivotu ali da nisu odustali, i zato su ovde gde jesu.-

Prijatno.
-Rece dok se smejao-

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 10:04 pm
Uzima ribu i polako pocinje jesti, dok nije zagrizao samo je rekao. Prijatno. [Moramo biti oprezni ne znamo kada ce opet napasti]
Rece to u sebi, zatim bacio je malo pogled unaokolo, mrak je bio pa nije mogao lepo videti. Zastade na trenutak, pogleda u Fausta i rece mu.
Hej, hej, hej Fauste, od svega ovoga zaboravio sam da ti kazem nesto u vezi one tvoje poruke koju si poslao svitkom.
Unistio si mi prozor covece, da li ces platiti stetu za to?
Zatim pogleda u Akia koji jede ovo ribu kao da tri dana nije jeo, pa mu se obrati.
Hej Akio, zasto samo zderes i cutis, da li su ti usta toliko puna, da ne mozes da potvrdis oko Fausta i prozora.
Zatim baci pogled ka tazuni, koji je vec uveliko hrkao, pa pomisli u sebi. [Hm, taj matori cudak, vec je otplovio]
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 10:18 pm
(Faust bi se samo lagano smesio i gledao u Sakona)

Samo ti cuti i jedi sad ces da strazaris mi idemo da spavamo predlazem da dobro gledate gdje spavate jer ako zaspite na mladici bambusa probice vam telo i prorasti kroz vase telo

(Poce da se smeje a onda leze kraj vatre stavi sesir i ruke pod glavu i poce posmatrati zvezde a onda rece )

Hej Akio volis da posmatras zvezde
? I jesi razmisljao koliko je razvijen univerzum kolika je to beskonacnost covece...

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 10:35 pm
-Stavio je ranac ispod glave i legao kraj vatre. Gledao je u vedro nebo posmatrajuci zvezde-
Naravno.
Taj univerzum je previse komplikovan za nasa shvatanja Fauste, bolje mi da se drzimo zemlje.

-Lagano su mu se zatvarale oci, toplota vatre nije pomagala njegovoj zelji da jos malo barem ostane budan. Nakon par trenutaka Akio je zaspao.-

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Čet Jan 18, 2018 10:43 pm
Hm, covece da li su svi tako brzo zaspali, ah covece sada cu morati da se bacim na strazarenje.
Pored njih na razdaljini od cetiri metara, Sakon je ugledao jedno drvo, otrca do njega te se pope a zatim rece.
Da, da odavde imam mnogo bolji vidik hehe, pa hajde onda da vidimo sta ce se dogadjati, dok oni tamo spavaju.
Hm, slusaj ih samo, hrcu tako glasno, kako da nas neko ne provali ovde, oh covece ovo ce biti teze nego sto sam ocekivao.
Zatim baci pogled ka svim delovima, pazljivo posmatrajuci okolinu.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Pet Jan 19, 2018 9:24 am
(Posle spavanja ustali su i krenuli dalje tokom duge i iscrpljujuce setnje primetili su da se okolina ponavlja kao da ih je nesto vracalo nazad napravili su jedan trag na banbudu i nastavili dalje ali posle odredjenog vremena primetili su kao da su se ponovo vratili nazad kao da su se vrtjeli u krug )

Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma

taj Pet Jan 19, 2018 9:27 am
(Faust stade i obrati se svima)

(Upecani smo u genjucu moramo da ga prekinemo nadam se da znate kako to ide

(Faust skupi ruke i izbaci kolicinu cakre iz svog tela)

#card67

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Bambusova suma