Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Camp StreetsDanas u 12:53 pmMiv
Kuca JoestarDanas u 12:03 pmMiv
Stefketove KAtaKomBEDanas u 12:00 pmMiv
Darukyna KucaDanas u 8:18 amRaneki
Kuca RobinDanas u 12:21 amChara Fujimoto
Kafic ,,Solaris"Juče u 9:19 pmRaneki
Kapija kampaJuče u 9:08 pmStefke
Camp StreetsJuče u 7:50 pmAhill
Camp GateJuče u 4:13 pmRaneki
Ryu's homeJuče u 1:49 amRyu
RekaJuče u 1:43 amBoa Hanckok
TestiranjeUto Feb 20, 2018 10:17 pmMiv
Tokomotova kućaUto Feb 20, 2018 9:23 pmTokomoto

Chat

0

Shigeruova Kuca

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Pet Jan 12, 2018 9:08 am
Lepa kuća koja se nalazi na samom kraju naselja. Ispred nje se nalazi jedan omanji potok a okružuje je šumski predeo dok se brda vide dokle pogled seže.

Kuća spolja

Kuća iznutra

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Pon Jan 15, 2018 10:48 pm
(Dok su suncevi zraci prodirali kroz prozor i Shigerua budili odlučio je da ustane iako je bio mrzovoljan i nenaspavan)
Uh, čoveče! (Uzdahnuo je)  
(Zatim je otisao u kupatilo da se sredi i seo da pregrize nešto)
Vreme je da izađem da se malo prošetam, možda i upoznam nekoga.
(Otvara vrata i izlazi)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Sre Jan 17, 2018 6:30 pm
Vratio se kući, legao je na krevet i razmišljao je o današnjem danu.
Nije znao šta da radi. Ustao je i izašao ispred kuće da se prošeta malo po dvorištu i uživao u pogledu.
Ovaj pogled na zelenilo me baš smiruje.
Nakon posmatranja okoline odlučio je da se vrati u kuću.
Pojeo je nešto i odlučio da legne malo u krevet da odspava.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Uto Jan 23, 2018 4:59 pm
Nakon prospavane noći otvara oči, pridiže se iz kreveta i ustaje. Bio je sav ukočen i nekako usporen. Odradio je par vežbi kako bi se razbudio i razmrdao a zatim je otišao u kupatilo da se sredi.
Obukao se pa odlazi do kuhinje, otvara frižider, izvadio je sok od zove i popio je dve čaše.
Da li da jedem ovde ili napolje? Razmišljao je na kratko.
Ma bolje napolje.
Protegnu se i krenuo je do vrata, otvara ih i izašao je.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Uto Jan 23, 2018 10:33 pm
Došao je kući pomalo zadihan i umoran. Onda je otišao u kupatilo kako bi se istuširao i osvežio, a zatim je otišao u kuhinju da nešto pojede.
Odradio je par vežbi i otišao do kreveta.
U redu, vreme je za spavanje.
A onda se presvukao i uskočio je u krevet.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Sre Jan 24, 2018 7:39 pm
Probudio sam se naspavan i ustao sam iz kreveta. Odradio sam par vežbi da se razbudim, sredio sam se, obukao i otišao do kuhinje.
Uzeo sam čašu sa vodom i popio sam dve. Pomalo mrzovoljan otvorio sam frižider, napravio sendvič i seo sam da jedem.
A zatim sam otišao do vrata, otvaram i izlazim iz kuće.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Čet Jan 25, 2018 11:05 pm
Došao je kući zadihan i umoran od trčanja. Brzo je ušao u kuću i otišao da se istušira.
Zatim se presvukao i otišao u kuhinju, otvorio je frižider uzeo flašu soka od zove i sipao je u čašu.
Nakon što je popio, sipao je još jednom pa je napravio sendvič, seo za sto i pojeo ga.
Onda je počistio sve sa stola i otišao u sobu, sredio krevet, presvukao se i legao je da spava.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Sub Jan 27, 2018 2:20 pm
Probudio se naspavan i odmoran a onda je ustao iz kreveta. Zatim je obavio sve što je trebalo. Obukao se, sredio, istuširao.
Šta da radim danas? Dosadno mi je mnogo.
Onda je otišao da jede nešto i razmišljao je šta dalje da radi.
Mogao bih malo da prošetam po dvorištu pa onda malo i po kampu. Izašao je iz kuće i malo je prošetao oko nje.
Onda je posmatrao okolinu neko vreme pre nego što je izašao iz dvorišta da šeta dalje.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Ned Jan 28, 2018 2:28 am
Došao je kući veoma umoran, ušao je u kuću i brzinski se umio i otrčao je kako bi nešto prezalogajio iako se osećao pospano i umorno.
(Uh, kako mi se spava)
A zatim je otišao do kuhinje da jede, onda je popio vodu i otišao da se presvuče.
I sada već laganim koracima otišao do kreveta i legao je da spava.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Ned Jan 28, 2018 3:36 pm
Nakon dobrog spavanja ustao je vidno raspoložen. Skočio je iz kreveta, obavio sve poslove po kući, a zatim je izašao da malo odmara u dvorištu.
Ostao je tamo nekoliko minuta pa se vratio da nešto prezalogaji. Onda je otišao do sobe i otvorio prozor da udje svež vazduh i tako je uradio sa ostalim prostorijama.
A onda se uputio do vrata i izašao je na ulicu da se prošeta.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Sre Jan 31, 2018 8:34 pm
Trčeći je stigao do svog dvorista, pa je otvorio kapiju i usao, i priblizavao se svojoj kuci. Onda je prišao vratima, otvorio je, pa je rekao Sakonu.

Ajde, udji, da ne cekas ispred, brzo ću ja.

Onda su usli obojica pa je Šigeru doveo Sakona do dnevne sobe da sedne na krevet i saceka ga. Zatim je otišao do svoje sobe kako bi pokupio sve svoje potrebne stvari za trening sa Sakonom. Izašao je iz sobe i zatvorio vrata, dosao je do Sakona i rekao mu je.

Idemo, spreman sam.

U tom trenutku Sakon ustaje sa kreveta i obojica dolaze do hodnika kako bi izašli iz kuce, Sakon je prvi izašao a za njim je i Šigeru krenuo, Izašao je iz kuce i zatvorio vrata i uputili su se prema kapiji da napuste dvorište.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Sre Jan 31, 2018 9:01 pm
Ulazivsi za Shigeruom u njegov dom, Sakon je malo zastao pred vratima i poceo razgledati, zatim je usao unutra i seo na krevet da bi sacekao svog prijatelja, nije se nikako mogao setiti da li je ovde bio ili ne, ali mu je bilo nepaznato mesto, pa je samim tim potvrdio da nije bio. Posle duzeg Shigeruovog tumaranja od sobe do sobe, Sakon se nasmesi i pogleda da je Shigeru spreman da krene, zatim Sakon ustade i zajedno sa njim izlazi i napusta Shigerovu kucu.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Čet Feb 01, 2018 2:25 am
Hodao je ulicom umoran od treninga, još malo je ostalo do kapije dvorišta. Stigao je, otvorio kapiju i ušao u dvorište krećući se do vrata svoje kuće rekao je.

Čoveče, kakav dan.

Otvara ih i zatvara, pa se u hodniku izuo, i otišao do kuhinje da popije malo vode da povrati snagu, te je otišao u kupatilo da se istušira pošto je bio sav znojav. Sredio se, presvukao i otišao da jede nešto, završio je sve poslove po kući. Onda je zatim otišao u svoju spavaću sobu gde se presvukao i sav umoran je legao u krevet da spava.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Čet Feb 01, 2018 10:42 pm
Probudio se i još uvek je ležao u svoj krevet iako se naspavao i bio sav odmoran, gledao je u plafon sa rukama na glavu. Dosta mu je bilo ležanja pa je odlučio da ustane iz kreveta, zatim ga je sredio, pa se obukao u svoju odeću. Otišao je u kupatilo da tamo obavi sve što je trebalo, pa je nakon toga otišao do dnevne sobe da je malo pospremi i seo je za sto da prezalogaji nešto. Nakon što je jeo, ustao je sa stola, počistio po kuhinji i ispio malo vode jer je bio žedan. Onda je opet otišao do svoje spavaće sobe da pokupi svoju opremu, možda će opet trenirati kao što je to radio i prošli put, pa se uputio do hodnika gde se obuo i iskočio je iz kuće kretavši se tako do kapije svoga dvorišta i izašao je na ulicu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Pet Feb 02, 2018 8:39 pm
Pljeskanje po baricama zaculo se na trenutak nakon cega nezno,ali ubrzano pokuca na vrata i nestade.
Na pragu je stojalo pismo o vremenu i mestu na kome ce se upoznati.

PISMO::
Kada budes video ovu poruku, dodji kod mene kuci.
Imam predlog za tebe.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Pet Feb 02, 2018 9:51 pm
Vraćao se kući, dok je hodao laganim koracima konačno je stigao do svog dvorišta. Otvara kapiju i ulazi, dok se približavao svojoj kući primetio je da se nešto nalazi ispred njegovih vrata, to je bilo pismo.

Šta je ovo, pismo?

Prišao je do vrata, sagao se i dohvatio je pismo koje mu se sada nalazilo ispred njegovih nogu. Otvara ga i čita. Kada ga je pročitao pretpostavio je da mu je to poslao Sakon zbog tima, pa se uputio kod njega kući kako je i u pismu napisano.

U redu, idemo.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Sub Feb 03, 2018 2:20 am
Konačno je stigao kući, još mu je samo falilo da prođe dvorište i uđe unutra. Kada je stigao, ušao je i sav umoran je otišao do kuhinje da popije čašu vode i to je to. A zatim je otišao do svoje sobe gde se brzo presvukao u pižamu i legao je da spava.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Sub Feb 03, 2018 10:03 pm
Ustao je iz kreveta sav odmoran a onda se presvukao i zevnuo je par puta i protegao se. Otišao je u kupatilo da se sredi a kada je izašao otišao je do kuhinje. Tamo je uzeo čašu hladne vode da popije i spremio je sebi jelo pa je seo za sto da jede. Zatim je ustao, počistio i otvorio frižider i izvadio je flašu soka od zove, sipao je i popio. Onda se uputio do dnevne sobe a zatim do hodnika da se obuje i izašao je napolje. Došao je do kapije svoga dvorišta, otvorio je i izašao na ulice kampa.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Ned Feb 04, 2018 12:19 pm
#card158
MISIJA:
Misija je odredjena, pocetak je spreman, cekacu vas ispred kapije kampa, nemojte previse kasniti. Sakon.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Ned Feb 04, 2018 3:26 pm
Vratio se kući, bio je zadihan jer je trčao,ovo mu se više ne sme desiti da tako nešto važno zaboravi. Dok se kretao dvorištem ka kući primetio je neko pismo ispred kuće pa je pretpostavio da je od Sakona.
Možda je u pitanju misija, ko zna. Otvara ga i video je šta piše. Pretpostavka mu je bila tačna pa se malo unervozio zbog misije pa je brzo ušao u kući i otišao do sobe gde je našao ostatak svoje opreme, spakovao je i sada već trčećim korakom napušta kuću kako bi se uputio na kapiji kampa.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Pon Feb 05, 2018 10:49 pm
Stigao sam kod svoje kuće,otvorio sam kapiju dvorišta i ušao sam. Dok sam se približavao vratima osećao sam da mi se oči zaklapaju pa sam požurio i ušao u kuću. Kada sam ušao izuo sam se, otišao do kuhinje da pijem vodu,
ništa nisam uzeo da jedem hteo sam što pre da legnem, pa sam otišao u kupatilo, i konačno do svoje sobe. Onda sam se presvukao i legao sam da spavam.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Uto Feb 06, 2018 4:32 pm
Posle dugog spavanja, Šigeru se probudio, sunce mu je išlo direktno u oči, pa se okrenuo na stranu i otvorio ih je. Maknuo je ćebe i konačno ustao, još uvek je bio pospan, ali se ipak dobro odmorio. Protegao se i otišao je u kupatilo, ne primećujući ništa oko sebe. Kada je izašao, razbudio se, pa je konačno mogao lepo da vidi. Samo se odjednom iznenadio koliko se prašine nakupilo sa svih strana, nije ni čudo, kada je bio na misiji skoro 25 dana.
Tada je sav pomalo nervozan od toga krenuo da čisti kuću. Prvo je započeo od spavaće sobe, otvorio je prozor da uđe svež vazduh a potom je na police očistio prašinu. Zatim je otišao do dnevnog boravka pa je i tamo sređivao, čistio prašinu koje se nakupila. Kada je sve to završio, otišao je do kuhinje i popio jednu čašu vode, pa je napravio jedan sendvič da jede. Nakon što je jeo, seo je za krevet u dnevnoj sobi i razmišljao o prošloj misiji.

Dobro je, za početak nije loše. Prva misija je uspela, pitam se kada ću ići na sledećoj.

A onda je posle nekog vremena nakon razmišljanja opet otišao do kuhinje i izvadio je sok od zove, sipao u čašu i popio je. Malo mu je bilo dosadno pa je odlučio da izađe malo u dvorište da posmatra okolinu. Onda je otišao do hodnika, obuo se, otvorio vrata i izašao je.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Sre Feb 07, 2018 7:03 pm
Krenuo je kući, nije mu trebalo dugo da hoda, kuća mu je bila u blizini. Kada je stigao prošao je kroz dvorište i ušao je u kuću, zatim se izuo i otišao u kuhinju da popije čašu vode. Onda je otišao do svoje sobe i izvadio je svu svoju opremu da odluči šta da ponese na svoju sledeću misiju koju još nije imao. Želeo je da za svaki slučaj bude spreman, možda misija bude sutra ili preksutra, nije imalo veze.Nije želeo da se desi kao i prošli put kada je izašao a nije proverio šta je sve poneo. Odlučio je, pa je zatim spremio i otišao je da do dnevne sobe i seo je na fotelju da se malo odmori.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Sre Feb 07, 2018 10:04 pm
Nakon malo dužeg odmore Šigeru je ustao sa fotelje i protegao se, zatim je otišao u svoju sobu i uzeo je svoju opremu. Kada se opremio, otišao je do hodnika, obuo se, otvorio vrata i izašao je.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

taj Pon Feb 12, 2018 11:13 pm
Konačno je stigao kući. Ulazi u kuću i izuva se. A onda kada je zatvorio vrata upalio je svetlo i video je da se opet sakupila prašina. Naravno da će je i biti kad nema ko da je sređuje i čisti. Danima se nalazio na misiji, zato je i tako prašnjava. Mrzelo ga je da čisti, sutra će, pa je odmah otišao u svoju sobu, presvukao se i legao je u krevet da spava.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Shigeruova Kuca

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu