Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Chat

0

Borba 1: Harukami Vs Kai

NNW :: Seksi proba :: Borbe :: Borbe :) :: Ispiti :: Chunin Ispit
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.
Admin
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

taj Sre Jan 03, 2018 11:42 am
Postoje 2 opcije:

• Prva opcija je da se ovo ne desava po roleplayu . Tada samo smisljate poteze, bez roleplaya, bez smrti lika.

• Druga opcija je da se ovo desava po roleplayu i tako mozete umreti u borbi. Ko ubije protivnika dobija +20lv i 100 tokena. (Za ove smrti vazi kartica Uchiha Talent)

Pre nego sto pocne borba obratite se adminu i on ce promeniti naziv teme vezano za vas izbor borbe. Ako pobedite ili izgubite ne mora da znaci da hocete/necete dobiti titulu. Ako pokazete savrsen kvalitet borbe admini imaju pravo da dodele titulu i gubitniku. Osnovne greske u borbi su eliminacione ili ti kobne u stvarnoj borbi.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Sre Jan 03, 2018 5:51 pm
Dosao sam spreman za borbu i vidio sam Kai-a.
On je bio moj protivnik.
Kai spremi se!
(Pomisli ovo ce biti lako)
Napadam sa 2 surikena (radi precoznosti se dodaje 30 dmg)

#card21

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Sre Jan 03, 2018 6:23 pm
-Ulazim u arenu i vidim svog protivnika nisam ga znao licno ali sam cuo za njega.
-Stajem na nekoliko metara dalje od njega zatim ga gledam u oci,pokazujem samo mali osmeh na svom licu.

-Izgleda da je protivnik odlucio da krene prvi .Hmmm da li da sada napadnem tehnikom ili da izbegnem.
-Razgledao sam oko sebe i nalazio sam se na oblst jedan,i video sam da ima puto kamenja oko mene,savrseno mesto za mene.

#card53
-Radim stil zemlje ,rock blizzard.Kamenje leti u pravac Sakona i jedan deo mu unistava shurikena a ostali damage ide ka njemu.
-(posto se nalazimo na oblast 1 gde je kamenje oko mene ,ja na ovaj napad trosim 100ch.)
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Jan 04, 2018 3:08 pm
(Razmisljajuci sta uciniti,svatam da mu ne smijem pustiti da mi ovdje izigrava silu
Kai pogledaj sada sta je moc
(izgovarao sam te reci sa ozbiljnim pogledom
-Pustam tvoje kamenje da mi zada taj mali DMG.
-Skupljam Cakru.Vjetrovti Stil: TehnikaPowerfull Wind Wave (Radi 90 kontrole cakre manje mi jutsu oduzima)

#card36

(Moram biti siguran.Dodacu jos nesto)

-Da bi bio siguran zatezem rukav i pokazujem moju Senbom Masinu i mapadam ga uz moj napad vetrom)

#card159
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

taj Čet Jan 04, 2018 4:01 pm
-Bio sam jako zadovoljan svojim prvim napadom,nesmem sada da uprskam,govorim sebi.
-Izgleda da je protivnik primio moj napad.
-Izgleda da se Harukami uozbiljio ,salje na mene veliki vazdusni napad kao dodatke napadu salje i senboe.Ali to nije dovoljno da mene zaustavi.
-Radim stil zemlje-Eart Shore Return,i ponistavam njegov vazdusni napad kao i senboe koje je poslao na mene.
#card208
-Harukami jesi li spreman da osetis pravi bol.
-Bacam flash bombu ,dok je on bio zaslepljen uzimam fuma shuriken i bacam ga ka njemu.
#card160
#card183
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu