Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Otvorite Chat0

Camp Streets

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Avg 24, 2017 9:35 pm
First topic message reminder :

Ulice kampa. Na ulicama se odigravaju razni susreti i manifestacije, ovde postujete kada prolazite sa jednog na drugi deo kampa ili pak u svoju kucu. U ovom delu otvarate temu gde stanujete. 

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Jan 14, 2018 6:37 pm
Ja Sakon i Whoten smo otisli do Ichiraku Ramena.
Ramen Shop nije bio ni toliko daleko tako da nismo pricai do tamo.
Isli smo tako kroz noc do I. Ramena kad... sapleo sam se.
Neznam zasto sam noliko smotan ali ajde.
Hvala bogu pa mi se ovo ne desava dok se borim.
Sakon i Wohten su se nasmejali sto me je bar malo oraspolozilo jer posle onog soka sa Ragnarokom,
trebalo je ipak malo vremena da se oraspoloze
Kada smo stigli do Ramen shopa prvi je usao Sakon, pa Whoten pa ja.
Ja sa kraja kolone vicem konobarici
"3 porcije ramena!! Ja castim!!"

Ichiraku Ramen:

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Jan 14, 2018 6:51 pm
Uputio sam se zajedno sa Pelletom i Whotenom ka ichiraku radnji.
                                            Ramen shop se mogao videti sve blize i blize jer nismo toliko bili udaljeni od njega.
                                       Bila je noc, mracno na svu srecu mesec je bio malo sjajniji pa se malo lepse moglo videti.
                              Odjednom sam ugleda Pelleta, kako se sapleo na sta sam se ja malo vise nasmejao.
                              Konacno stizemo do ichiraku prodavnice, prvi ja ulazim i sedamo za slobodna mesta.

Lv 1
Full body avatar : Whoten je rodjen u juznom selu gde je izgubio celu porodicu.Dosao je u camp kako bi ojacao i isto tako osvetio bandi koja je unistila njegovo selo
Genin
Full body avatar : Whoten je rodjen u juznom selu gde je izgubio celu porodicu.Dosao je u camp kako bi ojacao i isto tako osvetio bandi koja je unistila njegovo selo

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Jan 14, 2018 8:41 pm
Posto smo zavrsili sa razgovorom isto tako i sa hranom,svako od nas se za putio na Ulice kampa isto tako i ka svojim kucama
Izasao sam iz Ichiraku Ramena trcecim koracima da bi pozurio kako bi dao svojoj sluzavki nesto sto joj treba(Ipak joj je prvi dan)
Drago mi je sto sam upoznao jos jednog novog prijatelja.Steta sto nisam mogao da pricam i sa onim krvavim likom.
Eto me ispred praga kuce
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Jan 14, 2018 9:09 pm
(Setajuci se ulicama koje su bile prekrivene liscem jer je uveliko bila jesen Faust se kretao prema kampu dok je setao posmatrao je jedno jato ptica koje se selilo na jug kao da je slutilo ranoj zimi ili mu se to samo cinilo dok je hodao tako zamisljeno umalo nije promasio put za park a onda procedi kroz zube)

Hah...malo je falilo da promasim put mora da sam previse umoran treba mi odmora...

(nastavi hodati dalje)
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Jan 14, 2018 9:14 pm
Kretavsi se iz ichiraku ramen shopa, Sakon se uputio svome domu.
Oh, covece, to je nemoguce, jednostavno neizdrzljivo, uskoro to moram uraditi.

Da li, da li cu ja to uspeti? Oh, ne zasto sam ovog puta toliko nesiguran u sebe, ne znam ni ja sam?

Mozda to nikada i nisam trebao uraditi, jesam li nesto pogresio?

Dok je Sakon prolazio kroz ulice do svoga doma, pogled mu je bio nervozan, nikoga nije zeleo gledati.
Ljudi su u njega gledali i bili su u cudu.

Zasto oni svi tako gledaju u mene? Pa to je sada nebitno.

Sakon nestaje u obliku prasine, kao kada je vetar odnese na sve strane.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Jan 14, 2018 9:37 pm
Ja sam uspeo da smuvam konobaricu u Ichiraku Ramenu i sa njom sa trenutno isao kuci.
Nisam ocekivao nista posebno od ovog sastanka ali opet bolje sa devojkom nego bez.
Dok smo isli kuci drzali smo se za ruke
(klasika)
Usput smo gledali nocne prizore po kampu
Sove su nas gledale, prolazili smo nekim malo mracnijim ulicama a i oduzavao sam put.

"Jesi li nekada imala decka?"
pitao sam je, ona je malo spustila pogled...
"Nije te to pitanje valjda povredilo?"
ona je zaplakala...
"A, nemoj da places bice sve uredu"
zagrlila me je, uredu?
"Prosli decko me je napustio, zato sam malo tuzna, kaze da nisam bila dobra prema njemu,
hvala sto brines za mene.
"
Poljubila me je u obraz, nisam do ocekivao.
Nastavio sam sav pogubljen kuci, a ona malo srecna.
Ona je do na putu do moje kuce sve vreme bila crvena i drzala se za obraz.
Kada smo stigli prvo sto je videla jeste moj pas...

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Jan 14, 2018 10:26 pm
Zakopcavala je svoj dugi crni kaput iduci niz ulicu ka mostu. Jesenji vetar sibao joj je pravo u lice izazivajuci suze od hladnoce tako da izgledao kao da place. Mada je imala sal na sebi, bio je od male koristi da je ugreje. Lisce je vec odavno opalo i po ulici se na nekim mestima skupljala gomila. Deca bi skakala po njima i pravila nered a onda bezala iza coska. To ju je podsetilo na dane kada je i ona bila dete, pa se blago nasmeja kada je prosla kraj gomile koja je sada bila na sve strane.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Jan 14, 2018 11:09 pm
(Tumarao je ulicama kapa bio je jako umoran od svega sve sto mu je trebalo sad je udoban krevet i nesto fino za pojesti a onda samo nastavi hodsti prema svojoj kuci ubrzanim korakom)

Covece koliko sam gladan mogao sam svratiti na Ramen ali bah idem kuci mrzi me da idem do tamo....

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 12:15 am
Zurnim koracima isla je svojoj kuci. Nije mogla da veruje da nije uspela da se kontrolise. I to bas sad, kada se srela sa starim prijateljem. Mora da mu je ispala smesna u njegovim ocima. Ne zeli vise o tome misliti, stici ce kuci i procistiti misli koje su je sada bombardovale sa svih strana.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 9:15 pm
Stefke je laganim,mracnim ali izvesno balansiranim koracima koracao prema Faustovoj kuci...Kosa mu je bila znatno porasla...Ipak toliko vremena je proslo a nije se osisao...Sve je to pridodavalo njegovoj atmosferi...

Ajdemo lagano...Z...

Zatim se sagnu proleti preko njegove glave Mivov shuriken i Stefke ga zaustavi u letu...

Kako lik ne zna nis pametno...Sad je vreme da se njegov "bumerang" vrne vlasniku...

Stefke baci frizbi ka Mivu i ne okrecuci se...
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 9:23 pm
Ja sam bezao od Miv-a jer je poludeo,poceo je da me juri i malo me poseko shurikenom.Ali to me nije zaustavilo ,to mi je povecalo adrenalin i brze sam trcao.Ubrzo sam se umorio i poceo laganim koracima da setam kroz ulice, stavio sam ruke na glavu i gledao u nebo,koje je bilo puno raznih svezda:velikih,malih,sjajnih,tamnih.Pokusao sam da pronadjem svoju zvezdu i gledao sam da nadjem najmanju,ubrzo Miv dolazi , ja ga cudno gledam a zatim govorim:,,Izgleda da si uspeo da me stignes Miv,dugo ti je trebalo''

Lv 1
Full body avatar : Rodjen u davno unistenom selu daleko od kampa.Tu je izgubio porodicu i dosao je u kamp kako bi ojacao i osvetio svoju porodicu.Posle je odlucio da je osveta losa ali se vraca na put osvete.
Chunin
Full body avatar : Rodjen u davno unistenom selu daleko od kampa.Tu je izgubio porodicu i dosao je u kamp kako bi ojacao i osvetio svoju porodicu.Posle je odlucio da je osveta losa ali se vraca na put osvete.

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 9:27 pm
Miv nije uopste trcao za Kaiem jer je
znao da ce Kai da se umori.
Setao je pazljivo ga prateci medju
grupi ljudi.Potom malo namresteno upita.

Sto utece?

Miv se potom okrenu i bacio je suriken koji
je prosao kroz masu ljudi i usao u njegovu
kucu.Suriken se odbio unazad od metalnog
dela gde se kace kaputi.Odbio se pod tim
uglom da se suriken zabio u vrata
i zatvorio ih.

BORBA
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 9:35 pm
Cim me je Miv sustigo ,poceo je da opet baca shurikene po ulicama,i trebao sam da ga izvedem odatle da ne bi povredio nekog i posle da upadnemo u velike nevolje.Razmisljao sam na pametno mesto gde bi se on uklopio , i imam pravo mesto za buntovnike kao sto je Miv.Uhvatio sam ga za ramena potresao i rekao:Pa Miv jesi li spreman da odemo na neku malu avanturuCim sam rekao poceo sam da se smejem a on me je cudno gledao.Uhvatio sam ga za ruku i povukao jako da je hteo da padne,krenuli smo u kuci vecnom ninji ovde.A to je ..Kafana Rubin''.Miv nije znao gde idemo ,bilo je iznenadjenje..

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 9:40 pm
Miv je bio povucen od strane Kaia ali se on
otrgo.Te je rekao.

Umem sam da hodam.Sta me
hvatas za ruku? (-NO HOMO-)

Nastavio je dalje da hoda dok je gledao unaokolo
jer je bilo koja osoba mogla istog trenutka da ga
ubije.Bio je spreman na ne ocekivano.

BORBA
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 9:45 pm
Miv kao i uvek smetalo mu je sve ,pa i ne mogu da ga krivim.Tako smo polako hodali do kafane ali Miv jos nije znao gde idemo i kakvo ga iznenadjenje ceka.Dok smo isli ,vec nas je hvatao mrak,fenjeri su se polako palili,zvezde su bile sve svetlije a i mir ,tisina je poceo da vlada predivnim ulicama naseg prelepog kampa.Bio sam skroz opusten dok Miv bas i ne ,to se moglo videti jer je stalno drzao ruke u torbicu gde su mu je oruzje bilo.Ja sam stavio ruku na svoja usta i napravio mali kikot,nisam zeleo da me on cuje da bi posle gundja ceo put.Konacno smo stigli do kafane.Stao sam ispred vrata pokazao rukama u veliki znak gde je pisalo ,,KAFANA RUBIN'',gledao sam u Miv-a i cekao njegovu reakciju.

Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 9:48 pm
Miv je gledao unaokolo i primetio da mu je ulica poznata.
Hodao je sporo i onda.....SAPLEO SE...pri padu uspeo je
da se odrzi na rukama i da odskoci te napravi salto...
Setio se mesta.Bio je kod Kafane Rubin...

Hmm Kafana Rubin.Bio sam ovde
Mogli bi da popoijemo nesto.Dugo nisam...

BORBA
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 10:48 pm
Stefke odlazi iz Faustove kuce na ulice...Tu je trazio gde su mogli otici Miv i Kai...Otkrio je to lagano i jednostavno...Naviko se vec da uhodi Miva...

Ah papci evo me...

Stefke doseta do Rubina i usput radi neke svoje stare akrobatske poteze...Cisto da se promrda...Proslo je dosta...

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Jan 15, 2018 11:03 pm
Dok je šetao ulicom i posmatrao ljude i predivnu prirodu primetio je jednu kucu koja mu je zapala za oko pa je odlučio da vidi koga ima tamo.
Hm, lepa kuća. Mogao bih za promenu nekoga upoznati da vidim kakvi su ljudi ovde.
(Osećao je blagu nervozu pošto nije imao ni jednog prijatelja)
Odlučio je da vidi koga tamo ima. Možda se i sprijatelji sa nekim.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Jan 16, 2018 12:07 am
(Šetao je niz ulice dok je kiša polako počinjala da pada, nije poneo kišobrani, a i svoj kaput je zaboravio kući. Brzo je potrčao ka mestu gde se zaputio i sklonio se isod natstrešnice. Bila je to najlepša zgrada u kampu. Velelepna građevina. Uprava njihovog kampa, mesto gde su se nalazili svi bitni podaci vezani za kamp Yamiyo.)

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Jan 16, 2018 12:25 am
Kisa je pocela da pada sve jace i jace dok nije poceo da pljusak. Est je bila u setnji i nije ponela kisobran jer je nebo bilo vedro kada je krenula. Nije bilo ni oblacka pa je ocekivala da ce ceo dan biti vedro te se nije pripremila. Kretala se ulicama po kisi a od nastresnjice nije bilo ni traga. Bila je potpuno mokra samim tim nije ni zurila da se skloni sa kise. Nakon nekog vremena setnje ugledala je neku radnjicu sa velikom nastresnjicom i uputila se ka njoj kako bi se sakrila od kise. Kada je stigla pocela je da prica sama sa sobom.

- Svaka cast Est,bas sada si nasla da ne poneses kisobran. Stvarno si pravi baksuz.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Jan 16, 2018 12:38 am
Izasao sam iz kuce u setnju.
Napolju je bilo vedro, pa nisam nosio kisobran.
Dok sam se setao postepeno se naoblacavalo.
Ja to nisam primecivao sve dok kisa nije krenula da pada.
Tada sam bio blizu jedne radnje koja je imala nadstresnicu tako da sam potrcao da stanem ispod nje.
Ispred prodavnice stajala je i jedna devojka.
Stao sam ispod nadstresnice,a onda joj rekao
"Pa verovatno ni ti nisi ocekivala da ce padati kisa pa nisi ponela kisobran."
stajao sam ispod nadstresnice opusten i cekao njen odgovor, ako ce uopste odgovoriti...

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Jan 16, 2018 12:59 am
Est je "OBOZAVALA" kada joj stranci niotkuda pridju i pocnu da razgovaraju sa njom. Na srecu momka koji joj se obratio ona se vec navikla na to pa joj i nije toliko smetalo. Pogledala je u kisu koja je jos uvek padala kao da nije godinama padala. Nije izgledalo da ce biti kraja kisi uskoror.

- Da znas da nisam. Ovo je bilo stvarno neocekivano. Da sam znala da ce padati ne bi izlazila iz kuce.

Pogledal je u momka cije lice je bilo prekriveno nekakvim komadom tkanine i nosio je crno odelo. Pitala se kako mu nije vruce,a onda se setila da nisu svi kao oni i da je nekim ljudima zapravo hladno.

- Usput moje ime je Est.

Pruzila je ruku ka momku sa lepim osmehom na svom licu. Taj osmeh joj je popravio izgled mokre odece i kose.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Jan 16, 2018 1:09 am
Devojka pored mene mi je odgovorila na pitanje a zatim se okrenula ka meni predstavila se i pruzila ruku.
Posto kada se upoznajem sa nekim volim da mi vidi lice skinuonsam masku koju skoro pa uvek nosim.
I ja sam njoj onda pruzio ruku, i rukovao se
"Drago mi je sto smo se upoznali,ja sam Pelle"
Malo sam i pocrveneo u tom trenutku.
"Pa jesi li i ti ninja?I ako jesi ninja koji se ninja rang?"
Pitao sam je malo ushicen,zeleo sam da joj se svidim.
Cim sam izgovorio pitanje stavio sam odmah svoju masku nazad na lice.

Pelle
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Jan 16, 2018 6:12 am
Miv je laganim koracmia izasao iz Kafane Rubin
i uputio se prema svojoj kuci.Gledo je unaokolo
medjutim bese pusto.Mesec je uveliko bio
iznad njegove glave.Ljudi su spavali
i bili u svojim snovima.Tek po koja
skitnica bi spavala na klupi ali
njih bese malo ovuda jer
vecina njih spava u zabacenijim
delovima kampa.

BORBA
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Jan 16, 2018 10:08 am
- Jesam ninja. Ja sam genin. Pripadnica Shoton klana.

Odgovorila je Est samouvereno gledajuci Pelleta pravo u oci. Zatim je digla glavu i pogledala u mesec iznad njene glave. Kisa se polako stisavala,ali i dalje nije bilo pametno napustiti zaklon. Vratila je pogled ka Pelletu.

- Koji si ti rank? Rekla bih da si chonin ali nisam sigurna. Iz kog si klana takodje? Ups,izvini,preterala sam sa pitanjima.

Spustila je glavu i nasmesila se. Nije joj bilo prijatno sto je postavila vise pitanja od jednom.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu