Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Otvorite Chat0

Camp Streets

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 24 Avg 2017 - 21:35
First topic message reminder :

Ulice kampa. Na ulicama se odigravaju razni susreti i manifestacije, ovde postujete kada prolazite sa jednog na drugi deo kampa ili pak u svoju kucu. U ovom delu otvarate temu gde stanujete. 

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 17:02
Izasao sam iz kuce malo pospan.
Na putu do Saklnove kuce sam trcai da bi se malo razbudio.
Ubrzo sam i stigao do Sakonove kuce.
Iz kuce su se culi glasovi.
Verovatno je neko bio kod Sakona.
Polako sam prisao vrstima a zatim pokucao...

Pelle
Lv 1
Full body avatar : Rodjen u davno unistenom selu daleko od kampa.Tu je izgubio porodicu i dosao je u kamp kako bi ojacao i osvetio svoju porodicu.Posle je odlucio da je osveta losa ali se vraca na put osvete.
Chunin
Full body avatar : Rodjen u davno unistenom selu daleko od kampa.Tu je izgubio porodicu i dosao je u kamp kako bi ojacao i osvetio svoju porodicu.Posle je odlucio da je osveta losa ali se vraca na put osvete.

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 17:25
Miv velikom brzinom izlece iz Sakonove
kuce i krece se prema svojoj kuci.
Na ramenu nosi Stefkea koji je jos uvek
spavao.Idalje je bio pun besa.
Samo je hteo da mu Stefke objasni
sve sto zna o Peri...

BORBA
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 19:22
Koliko god loše bilo i koliko god da mislite da nemate izlaza, grešite! Nikada nemojte prestati da verujete da možete bolje i više jer će sigurno u vašem životu biti puno trenutaka za koje treba živeti. Samo napred!
Izlazim iz svoje male kuce , i idem da se malo prosetam po kampu, ulazim u glavnu ulicu naseg kampa ,ona je bila puna raznih ljudi.Tu je bilo poznatih osoba i osoba koje sam prvi put video .Culo se deciji smeh,lajanje pseta i drugih zivotnja,sve je bilo kao u snu,ali nesto je hvalilo.,,Hvalila je sreca i ljubav ovih gradjana''.Nije me bilo briga za njihovu srecu jer to nije moj problem,samo sam iskulirao to i nastavio ka svom odredistu.Prolazim kroz Sakon-ove kuce i vidim da su vrata zavaljena .Tog trenutka razne misli su mi prolazile kroz glavu,i bez razmisljana ulazim u Sakon-ovo dvoriste.......
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 20:49
Kai i ja smo izasli na ulicu.
Posto on nije znao kids cemo a ni ja predlozio sam da idemo dk parka.
Stvarno Kai je sada imao neku zlu auru ali nisam znao da li je to njegova ili je neko bio u njemu ko je proizvodio. Sve sto sam znao je da je sada bio zao.
Bio sam sve vreme spreman da se odbranim ako me napadne

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 21:11
Ako se brinete šta donosi sutra, podsetite sebe da živite dan po dan. Nemojte se stresirati da li ćete uspeti u svom planu za narednih pet godina. Idite korak po korak i radite najbolje što možete. Nemojte požurivati stvari jer ćete samo sebe više mučiti.
Sa Pelle-tom izlazim na ulicu , jedva sam cekao da odem kuci i da vise ne vidim ove likove tako su jadni,nisam zeleo da pokazujem svoju veliku promenu ,i da otkriju moj veliki plan ,pravio sam se da me zanima druzenje sa nim pa sam mu dao dobru ideju .
Prati me ali moramo da krenemo kroz mracnu ulicu , ja znam pun do tamo samo nemoj da se plasis.
Ja idem prvi posto zelim da upijem svu losu energiju koja se tamo nalazi..
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 22:10
Niko sasvim ne zna šta mu život nosi i šta će sve raditi. Svi mi konstantno učimo i rastemo. Život je sam po sebi uvek misterija i sasvim je ok povremeno se osećati malo izgubljeno.
Izlazim iz mracnih ulica ,sav zadihan , ali je bilo prelepo tamo i bas me je zanimalo kakava se to buka cula i ko se borio , nadam se da cu uskoro cuti.Razgledao sam unaokola da vidim da li me Pelle prati ali nije ga bilo pa sam nastavio svoj put do svoje kuce.Vreme je bilo tmurno i licilo je na kisu.I vec je poceo mrak da pada.......
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 22:18
Kai mi je Costa umakao ali sam zbog njegove zle aure uspeo da ga osetim. Isao je ka svojoj kuci. Izgleda da je zeleo da me se otarasi sto mi sr nije svidelo. Otisao sam zatim do njegove kuce. Ispred nje je bilo veoma jezivo. On je bio u kuci, a ja sam uleteo i krenuo da vicem

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 22:52
Est je bila gladna a u fruzuderu nije imala nista,nije skoro bila u kupovini. Odlucila je da se proseta malo i da svrati do prodavnice ramena da pojede nesto. Ulice su bile puste,retko ko je jos bio budan u ovo doba noci.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 23:07
Napustivsi svoju kucu, Sakon se uputio ka ulici, noc je bila lepa, tiha i mirna pa je odlucio ostati i posmatrati zvezde koje su
krasile nebo. Ugledao je jednu klupu i dodje do nje, baci pogled i levo i desno te potom sede, pa rece. Da,
prizor je odavde predivan, ahahah, pitam se hoce li neko naici i sedeti samnom, bas bi bilo dosadno posmatrati ovako lepe zvezde sam.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 23:12
Istrcao sam iz Kaijeve kuce besan jer se skroz promenio I isterao me bez razloga.
Dok sam se tako ljut vracao kuci naleteo sam na Sakona.
Rekao sam mu
"Cao Sakone zasto sedis na klupi tako sam?"

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 23:18
Oh Pelle, otkud ti? Ma nista evo malo sedim i razmisljam nema nikoga ko bi mi mogao praviti drustvo.
. Ugledavsi Pelleta kako je uznemiren, postavio mu pitanje. Hej Pelle, delujes mi cudno?
da li ti se nesto dogodilo?
Sakon je vec bio spreman pomoci Pelletu, ali nije znao kako, jer nije znao sta mu je.
Pa Pelle, da li bi se opustio sada, i seo ovde i pravio mi drustvo?
Gledavsi u Pelleta koji mu je delovao nerazumno,baci pogled ka ulici, te se na ulici nadje neki cudan covek koji je Sakonu
nestao sa ocuji, pa se Sakon zapitao.Hm, sta je to bilo?da li mi se pricinolo?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 23:23
Seo sam pored Sakona.
On mi je sad bio pored Miva jedini prijatelj jer je Kai postao zao.
Sakon me je pitao nesto na sta sam odgovorio
"Kai je postao zao dobro je pa si ga danas izbacio iz svoje kuce"
A zatim Sam ga pitao da bi skrenuo temu
"Eh... Zvezde su uvek bile lepe, sta ti mislis o ovom prizoru?"

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 23:33
Bio je iznerviran, kada mu je Pelle spomenuo Kai-a, ali je to samo ignorisao kao daga nije ni pitao.
Zatim nastavi sa razgovorom izmedju njega i Pelleta. Da, zvezde, prelep prizor.
Sakon oseti da je po malo gladan pa razmisli.Hm,gde bih mogao otici, mislim gde da odem nesto pojesti, kod kuce zaista ima puno hrane koja je
KKotohime spremila, ali mi se sada nesto drugo jede, a povrh svega, Kotohime je izasla, tako da je kuca sada prazna,pa
mislim da bi ichiraku ramen shop bilo najbolje mesto, hahah u svakom slucaju pitacu Peleta sta misli o tome.

Hej Pelle, jesi li imalo gladan? ja sam bas nesto ogladneo, zelis li da odemo do ichiraku ramena?

Zapita Pelleta, te se vrati posmatranju zvezdama.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet 11 Jan 2018 - 23:37
Na njegovo pitanje sam odgovorio pozitivno
"Pa da mlgli bi da idemo do Ichiraku Ramena,i ja sam gladan"
Iskreno da kazem nisam ni dorizkovao a citav dan sam trcao za ljudima. Jedino sam pojeo jedan ramen danas i to je to.
Dok sam bio student jeo sam vise tako da mi se ishrana Shinobija bas I nesvidja.

Sakon i ja smo ustali I otisli laganim koracima do ramen shops.

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 0:44
Polako su izasli iz restorana i uputili se ka parku gde ce se u miru i tisini odmoriti i malo popricati. Dosta ljudi je bilo na ulicama u tom trenutku. Svi su nekuda zurili i sudara li se sa drugima. Est i njen novi prijatelj su setali ulicama u pravcu parka. Hodajuci sporim i laganim koracima njen pogled se prebacivao sa jednog mesta na drugo,kao da je trazila nesto ili nekoga. Bilo joj je zanimljivo kako svi zure da stignu negde iako imaju ceo dan da zavrse svoje obaveze. Hodajuci Est je primetila da njen saputnik nista ne govori,samo gleda u put ispred sebe. Delovao je zamisljeno,kao da je u potpuno drugom svetu u svojoj glavi.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 0:57
Prolazili smo ulicama. Bio sam zamisljen. U nekom svom svetu. Bez obzira na to koliko je ljudi bilo ona je zurila. Te smo se neizbezno sudarali sa drugima. Sto zbog te brzine koraka, sto zbog moje zamisljenosti. Ruke su mi bile u dzepovima. Znoj se blago javljao na mom licu zbog toplog vremena. Neobaziravsi se na to, nastavio sam dalje. Sve do parka. Cudne li devojke - pomislio sam. Deluje zivahno, a ipak ne govori mnogo. Da li je to zbog mene ili sama po sebi ne voli mnogo da razgovara? Tada nisam mogao da odgovorim na svoje pitanje. Vremenom sam je bolje upoznao i shvatio neke stvari. Dok, u to doba, nisam ni njeno ime znao. Park nam je uskoro bio na vidiku.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 14:07
Noć Je prosla,on nije isao kući,nije spavao dva dana.

Ahh,boze sto sam umoran,a pogotovo gladan.

Idem u Ichiraku Ramen Shop.

Dosada ovog kampa ga je ubila,bilo mu je toliko dosadno da nije znao sta da radi.

*I need a hero,to save me from this boring...*

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 14:22
[iSamo se setite kroz šta ste sve već prošli u životu i budite ponosni na sebe! Podsetite svoju glavu šta sve i koliko možete. Podsetite sebe dokle ste dogurali i koliko ste jaka osoba.][/i]
Dok sam silazio iz svoje kuce ugledao sam malu putanju , bio sam radoznao pa sam zeleo da vidim kuda ide.Krecem tom stazom i izgledalo je da vodi do ichiruka ramen restorana.Pomislih da bi mi dobro dosao dorucak , posto ipak nisam jeo vec dva dana, i stomak mi se cuje kao lud.Dolazim na ulazi restorana .
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 17:21
Dobio sam poziv za chunin ispit,pomislih u sebe ovaj put cu uspeti.Posto sam bio znatizeljan da vidim da li je Sakon isto dobio.I ako smo u svadji ,mene bas briga.I krenuo sam ka njegovoj kuci
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 18:14
Izasao sam iz ramen shopa nisam video gde he Sakon. Verovatno he otisao negde dok nisam gledao.
Zatim sam pogledao oko sebe, bilo je dosta prolaznika ali nisam sreo nikog poznatog.
Setao sam se tako i osetio Kaijevu auru. Posto nisam imao gde da idem pratio sam auru i ubrzo ga nasao.
Bio je zamisljen kao I uvek.
Prisao sam mu sa ledja i uhvatio za rame.
"Hej Kai, kako si?"
Kai je zastao i okrenuo se ka meni.
Nadao sam se odgovoru, ali je on bio mrzovoljan.

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 18:31
Izlazim iz Sakon-ove kuce , i idem ka centru parka.
Ulice su kao i uvek bile pune novih i starih lica.Video sam kako se jedna baka muci sa kesama.
Prilazim do nje , zatim uzimam kese i nosim je do mesta gde je ona rekla da ide.Ovo nisam ja ,govorio sam sebi!.
Kao zahvalnicu ona mi daje bombonu. Pa bolje ista nego nista.!!
Vracam se glavnom trgu i tu me Pelle pronalazi.Okrecem se ka nim i govorim.
Pa pozdrav Pelle nismo se videli od sinoc.
Koji smor govorio sam sebi...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 18:36
"Pa Kai nismo se videli jedan Dan upravu si. Gde cemo da idemo sad? Imas li neku zelju? Mogli bismo kod mene kuci ako hoces."
Kaiju se videlo na licu da ga je bas briga ali sam ipak cekao na njegov odgovor.
Gledao sam oko sebe, svi su nas obilazili. Ah ta njegova aura he toliko iritirajuca...

Pelle
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 18:41
GLedam oko sebe i svi ljudi su nas gledali , verovatno sto smo stajali na sred ulice , ali naviko sam na to tako da me bas briga.
Pelle kao i uvek prica najvise od svih osoba koje znam.
Hajde mo do tebe kuci , ako bas zelis.
Krenuli smo ka Pelle-tovoj kuci , i ziveo je u zabacenom delu kampa, i bas velikog vremena je trebalo da stignemo tamo.......
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 18:47
Na putu do moje kuce svi su nas izbegavali.
Zivotinje se nisi ni osudile da nam bridju.
Nebo je bill vedro,a sunce u zenith.
Btice su letele nebom prelepe kao i uvek.
Nakon nekih 10ak minuta pesacenja stigli smo do moje kuce.
Kai nije pricao na putu do moje kuce a trenutno nisam imao nekih team za pricu.
Kai i ja smo usli u kucu a pas je odmah krenuo da laje...
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet 12 Jan 2018 - 18:58
Est je izasla iz kuce da se malo proseta,da protegne noge po putu i udahne malo svezeg vazduha. Napolju je sijalo zarko sunco. Mizda je cak i bolo pretoplo za nju. Pomislila je da bi trebala da se okrene i vrati kuci. Mnogo je lepse kod kuce gde je svezije,ali je odlucila da ostane napolju.

- Ne mogu da budem po ceo dan kod kuce,treba malo izaci pa cak i vezbati.

Nastavila se sa svojom setnjom po ulicama ozracenim suncem. Nije imala nikakvu ideju kuda ce viditi njena ruta,ali je samo zelela da uzivaj u danu.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu